Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 1:38:51


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 30. Aug 2022 9:45:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
jasné, že máme dobré vzťahy so susedom :) my sme sa s ním radili ohľadom viacerých veciach pri stavbe domu a všetko dopadlo dobre, býva sa nám skvelo, bez akýchkoľvek problémov. čiže nič iné ako škridľa nebudem nikomu odporúčať. akože viacerí nám radili, aby sme si dali napríklad plech, je to lacné a vyzerá to podobne ako škridľa, teraz sú vraj rôzne typy. ale to je pre mňa jednoducho len napodobenina. stále by som mala zlý pocit, že mám nad hlavou nekvalitnú strechu, ktorá sa na mňa môže kedykoľvek zrútiť :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 14:18:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Ja veru nemam nikoho takeho, na koho by som sa obratil v tychto technickych veciach, tak preto sa snazim zozbierat co najviac informacii takymto sposobom. My sme sa so zenou zatial zhodli na tom, ze pojdeme do niecoho prirodneho, kvalitneho, co vydrzi roky. Isto su na trhu materialy, ktore su dlhotrvacne a odolne voci poveternostnym podmienkam. Nechce sa nam kazdych 5 rokov pustat do rekonstrukcie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 9:53:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
... neviem, či si niekto vôbec môže dovoliť rekonštruovať viackrát jednu nehnuteľnosť :-D...vieš ako sa hovorí - nie som taký bohatý, aby som kupoval lacné veci :-) ... všetko sa ti vráti, ak podceníš tú prvotnú krytinu, tak jednoducho môžeš o pár rokov očakávať, že sa niečo pritrafí a budeš musieť riešiť opravu tak či tak...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 12:36:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
áno, to je pravda. práve preto je potrebné zvoliť také materiály, ktoré sú osvedčené a vydržia celé generácie :) ideálne je, ak má aj dlhú záruku. my to máme v tomto napríklad fajn, že nám vymenia aj jeden kus škridle, čo je veľká výhoda. neviem si predstaviť, že nám niečo spadne na strechu, zničí sa jedna škridľa a dala by sa zreklamovať len celá krytina :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 8:38:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Tak pocul som aj o strechach s 33 rocnou zarukou, to mi pride super. A tiez si uplne neviem predstavit reklamaciu celej strechy, to je uplne od veci. Este by ma zaujimalo, ci vam s tou strechou aj niekto pomahal? Viem, ze sami ste to asi nerobili, ale ci potrebujem k tomu aj nejakeho stavbyveduceho alebo sa zaobidem aj bez neho? Firmy maju vacsinou pracovnikov, co to pridu spravit, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 12:22:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...my máme strechu od Tondachu...u nás doma bol jeden z pracovníkov, poradil nám s výberom krytiny, všetko nám zameral a ešte aj vypočítal spotrebu materiálu...je to veľká pomoc pre takých, čo si sami s takým niečím nedajú rady, myslím, že väčšina ľudí podobné služby využíva...šetrí to totiž čas...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 8:35:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
To mi pride dost fer, kedze v dnesnej dobe to tak aj realne funguje, zaplatis si za dany produkt, ale aj sluzby s nim spojene, taka montaz nie je jednoducha vec, a to, ze mi s tym pridu pomoct, beriem ako samozrejmost. Strechy stoja nemale peniaze, ale na cenu uz netreba nejak prihliadat v dnesnej dobe. Jasne, ze kazdy rad usetri, ja takisto, pri takejto dolezitej veci sa to ale jednoducho nevyplati. Strecha je gro.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 10:06:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
no ale vieš, ako to podaktorí berú. všetko najlacnejšie, snažia sa ušetriť na všetkom, aj na materiáloch. potom sa ale zbadajú, keď zistia, že to nebolo najlepšie riešienie, nakoľko rekonštrukcie stoja nemalé peniaze. čiže v konečnom dôsledku sa to finančne vôbec neoplatí :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 9:01:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 04. Júl 2018 12:15:55
Príspevky: 23
Bydlisko: Trenčín
...no veď a presne práve preto by si mal človek dvakrát rozmyslieť, či sa do takých vecí vôbec púšťať, ak nemá na to financie...v dnešnej dobe nič nie je lacné, ale kto chce poriadne bývať, tak si jednoducho priplatí, zakaždým sa dá nájsť cesta...ak to odflákneš, tak spravíš len sám sebe zle...:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 9:35:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
no my sme si setrili riadne dlho, kym sme sa dostali na taku financnu uroven, aby sme si mohli dovolit stavat vsetko z kvalitnych materialov, byvat chce kazdy, platit uz je horsie. vsetko stoji momentalne nemale peniaze, ale tak zase niet sa comu divit, tie materialy sa velakrat daju tazko zohnat, je ich nedostatok. takze z tohto pohladu tych predajcov zase aj celkom chapem, ked si vypytaju viac.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt