Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:07:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2016 16:27:30 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@eduard vies napriklad my to robime tak ze ked si nas niekto zavola ako stavebnu firmu tak my mu zabezpecime a aj objedname beton..objednavame tak beton ze zavolame na dispecing crh a oni si to uz podla objednavok ktore maju naplanuju ze kam kedy pojde dodavka a cerpadla..A myslim ze aj ked ako jednotlivec si budes zajednavat beton, ze to mozes riesit takto


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2016 15:36:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Romoprady ďakujem za radu, vôbec som nevedel že u nich to takto funguje. A za dopravu sa u nich koľko platí?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2016 7:52:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Eduard dopravu mas indivudualne, to sa podla mna neda takto presne napisat ze aka je cena lebo vacsinou u kazdej firmy to zavisi od vzdialenosti, teda poctu kilometrov ktore musia za tvojou stavbou ist..mozno maju stanovenu len nejaku cenu na kilometer a uz podla toho by si si vedel vypocitat kolko to cca vychadza, lenze este tam oni zapocitaju aj vykladku a podone veci


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 8:14:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@eduard nie je zaco, snad som ti poradil a tym padom aj pomohol aspon trosku..doprava je presne tak ako ti to napisal aj samo, zalezi to od toho ze z ktorej betonarne budes objednavat a ako daleko to budu mat, kolko km, na zaklade toho ti potom vypocitaju aj cenu za dovoz ale sa mi zda ze maju okolo 2€/km..ale toto neviem na 100%..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2016 17:58:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Samoabetka a Romoprady za info veľmi pekne ďakujem. Takže všetko musím nechať na firmu z ktorej si budem objednávať betón hej? Oni mi teda vypočítajú presnú cenu a pošlú aj cenovú ponuku? Máte skúsenosti s nejakou betonárňou, ktorú by ste mi aj poradili že je spoľahlivá?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2016 11:13:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@eduard vies ide hlavne o to ze v ktorom meste bude ten dom tvoj svagor stavat a ktoru betonarku bude mat co najblizsie. Hlavne ide aj o to aby vela zbytocne neplatil za dovoz. Tych betonarok je uz dost vela, ked sme stavali tak sme si vybrali dost velku spolocnost crh, ktora ma betonarne po celom slovensku a k nasmu pozemku tato betonarka bola dost blizko ale aj ceny mali fajn. Ked tak mozes skusit tuto, alebo aj nejake ine ale tato je spolahliva kedze mame s nimi aj osobne skusenosti tak nemam dovod ti ju nespomenut ale rozhodnutie je uz samozrejme na vas


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2016 10:45:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Romoprady hej tu spoločnosť som pozeral na internete, oni sa predtým volali Holcim a teraz zmenili len názov, že? To je tá istá firma, dobre som to pochopil že? A vy ste z ktorého mesta brali? Koľko ste platili za dopravu, či to si už nepamätáš? Lebo však tam sú potom poplatky aj za auto-domiešavač a podobné veci, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2016 14:16:26 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@eduard hej presne tak ako si napísal zmenili len názov ale vsetko ostatne ostalo, aj co sa tyka kvality. Takze si to dobre pochopil ;) My uz z viacerych kedze ako som ti pisal ze som robotnik a berieme stale od nich beton a podla toho kde mame stavbu tak z najblizsej betonarne vzdy berieme. Ci to uz bola Bratislava, Nitra, Prievidza a mnohe dalsie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2016 11:29:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Chlapi je tu niekto z vas kto riesil beton tak ze si ho sam zmiesaval? Ze ste si kupovali cement a ostatne zlozky a sami si vyrobili beton? Oplati sa to aj takto alebo radsej objednat uz hotovy beton? Co vyjde cenovo lepsie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2016 11:11:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
romikg00 píše:
Chlapi je tu niekto z vas kto riesil beton tak ze si ho sam zmiesaval? Ze ste si kupovali cement a ostatne zlozky a sami si vyrobili beton? Oplati sa to aj takto alebo radsej objednat uz hotovy beton? Co vyjde cenovo lepsie?


Prosim ta to si rovno vyhod z hlavy, vsak to mas zbytocne nazvys robotu. Objednaj si priamo z betonarne namiesany beton aky potrebujes a mas to o sto krat jednoduchsie. Si zober ze by si si musel vsetky suroviny na beton zhanat a po druhe este aj miesacku poziciavat a miesat sam. Cenovo ta to vyjde podla mna rovnako, akurat to budes mat bez roboty


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt