Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 16:28:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 10. Apr 2017 17:45:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@Lampas1..vidis,pokial ani miesacku doma nemas tak zbytocne premyslas nad miesanim si betonu doma..budes mat fakt lepsie,ked si ho objednas a len ti ho dovezu a ty hned mozes zacat betonovat..bez starosti a hadzania strku do miesacky..myslim,ze aj by to mohlo byt fajn vypocitane..kde si to pocital?..ci mas aj nejaky geometricky plan?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2017 7:03:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@Lampas1 osobne som si tiez sam nemiesal beton ale moj svagor ano, tak ak by si velmi chcel, tak sa ho mozem na tie zlozky spytat..aj ked tiez osobne si myslim, ze by si to mal jednoduchsie keby si si priamo z betonarne objednal beton..my sme to tak tiez spravili a bolo to super, lebo som nemal ziadne starosti s miesackou a s robotou naviac..to sa nezda, ale ked musis hadzat do miesacky strk, cement a neustale lopatovat, tak to nie je bohvie co:/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2017 13:41:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Bojkotak
Aj v geometrickom pláne som to mal napísané ale aj na jednej stránke som našiel dobrú kalkulačku, kde som si nahodil iba rozmery a ono mi to vypočítalo presne koľko budem kubíkov potrebovať. Som ale rád, že si mi to potvrdil, lebo som tej kalkulačke moc neveril
Romoprady
Ak by si bol ochotný tak môžeš, aj keď premýšľam že kašlem na to a že priamo z betonárne zoberiem už hotový
Teraz ale nastáva ďalšia otázky, ktorý betón je na moju výstavbu vhodný? Viete poradiť aj v tomto?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 13. Apr 2017 11:08:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@Lampas1 tak ti to cez sviatky zistim, lebo maju aj k nam prist na navstevu..tak potom s nim prehodim par slov aj o tom a napisem ti, ok?..som si aj myslel, ze si to rozmyslis..ale aby si to nebral v zlom, my ti chceme len poradit a pomoct, aby si sa zbytocne moc nenarobil..a na co konkretne to potrebujes?..neviem, ci si to uz pisal a nechce sa mi to hladat..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2017 15:22:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Čavte chlapi, možno Vám príde divné, prečo sa pýtam takéto otázky ale môj chlap na takéto nie je a nakázal mi, aby som sem napísala a aby ste nám poradili. Plánujeme robiť prístavbu garáže a nevieme aký betón by bol ideálny. Verím, že nejaký chlapi sa tu nájdu a poradia nám. Vďaka;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2017 11:36:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@Lampas1..o aku kalkulacku islo?..lebo z nejakej stranky som si to aj ja kontroval..je dost mozne,ze to bola ta ista..este som ti chcel poradit ohladom toho druhu betonu..kludne by si mohol dat bud C12/15-XO alebo C16/20-XO..ktorykolvek vyberies,nemas co pokazit..ale kukni este do planu,aky ti tam oni dali a podla toho sa orientuj..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 11:47:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
ved chlapi do geometrickeho planu by mali presne napisat aky druh betonu je vhodny na vystavbu a dokonca aj mnozstvo nie?teda aspon moja sestra ked stavala dom,tak to tam mala pekne napisane a riesila uz len otazku ze z ktorej betonarne objednat beton.potom jej poradili firmu CRH a z nej si ho aj objednala.bola rada,lebo co sa tyka kvality a ceny tak super obisla.ak aj ja raz budem stavat dom,tak pojdem cez nich


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 8:18:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Romoprady
Nebol som tu dlhšie a čítam, že si mi písal, že mi to cez sviatky vyzistíš. Aj si sa teda pýtal? Máš pre mňa nejaké informácie? Písal som to hneď v prvom príspevku, že ideme pristavovať garáž a altánok na záhrade by sme chceli spraviť. A preto potrebujem betón, keďže chceme múrovaný
Bojkotak
Počítal som si to v tejto kalkulačke, tu je link: http://www.akostavat.com/kalkulacka/. Neviem, či myslíš tú istú ale mne známi poradil aby som si to prepočítal tu, tak som tak aj spravil. Inú som tým pádom ani nehľadal. Vďaka za radu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 10:57:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@Lampas1 hej pytal som sa..tiez neskor odpisujem, kedze som bol odcestovany a sem som vobec nemohol chodit..nemal som na to cas..vsetky ale potrebne informacie pre teba mam..co sa tyka tej vyroby betonu..tak tam potrebujes cement, vodu a kamenivo..zlozenie uz potom zalezi od toho aky druh betonu potrebujes..beton sa vyraba tak: ze najprv do miesacky das vodu, potom kamenivo a nasledne cement..a po rozmiesani cementu pridavas strk..ak sa rozhodnes to takto riesit, tak by som ti poradil aby si si zvolil kvalitny cement..co viem tak crh firma ma dobre cementy..nechcem ti nejako moc radit ale toto mi hovoril aj svagor, ze od nich brali a len si pochvalovali..tak mi to nedalo a musel som ti to aj napisat..aby som ti podal vsetky informacie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 12. Máj 2017 11:56:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@Lampas1..hej hej presne na tejto stranke som si to pocital aj ja a kontroloval..aka nahoda:-):-)..jedina ale taka schopna je toto kalkulacka..tak mi to aspon pekne vsetko napisalo a vedel som si na zaklade toho objednat beton..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt