Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 16:19:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 23. Jún 2017 7:25:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Romoprady

Ako ja si s tebou pokecám aj o úplne niečom inom, ale keďže je táto téma o betóne, tak by sme mali o ňom mudrovať a nie o všelijakých iných veciach :) :) Vidíš, ja som predtým stretával iba malé, na ktorých jazdia asi ich obchodný zástupcovia. Takéto veľké som až teraz prvý krát videl, keď prišli na našu stavbu. Aj ja ich už mám uložených:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 26. Jún 2017 12:38:33 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
@lampas1 no ani mne by to nerobilo problem pisat aj o uplne niecom inom ale mas pravdu...musime pisat k veci a nie odveci :D :D este ze ste si objednali od nich beton, aspon si videl aj ich velke auta :) tie male stretavam aj ja dost casto na cestach...a ako ste pokrocili so stavbou?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2017 14:29:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
@klemarisa...moct mozes ale ak nechces tak nemusis...my ta do toho nutit nebudeme aj ked by nas to zaujimalo, kedze kazdy z nas ma skusenost so stavebnou firmou a vedeli by sme ti povedat, ci je dobra alebo nie...ale uz si sa asi aj rozhodla...co? ci v akom si stadiu teraz momentalne?...pracuju uz majstri, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 29. Jún 2017 5:52:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Stavbarandy @misiaak Chalani ospravedlňujem sa, že odpisujem až teraz. Mala som ale plnú hlavu týchto vecí a nestíhala som sem chodiť. Nejdem vám už písať ani tú firmu, keďže sme napokon poslali ponuku aj iným a našli sme inú, ktorá nám to za lacnejšie spraví. Taktiež keď sme sa pýtali na betón, tak ten berú z CRH. To nám vyhovuje. Konečne máme firmu vybratú a mali by už od budúceho týždňa začať stavať. Ďakujem za všetky rady, ktoré ste mi dali. Vážim si ich;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2017 9:39:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
klemarisa píše:
@Stavbarandy @misiaak Chalani ospravedlňujem sa, že odpisujem až teraz. Mala som ale plnú hlavu týchto vecí a nestíhala som sem chodiť. Nejdem vám už písať ani tú firmu, keďže sme napokon poslali ponuku aj iným a našli sme inú, ktorá nám to za lacnejšie spraví. Taktiež keď sme sa pýtali na betón, tak ten berú z CRH. To nám vyhovuje. Konečne máme firmu vybratú a mali by už od budúceho týždňa začať stavať. Ďakujem za všetky rady, ktoré ste mi dali. Vážim si ich;-)


V pohode, my to chapeme..Teda aspon ja ano, ze ked nie je cas, tak sem proste neprides..Aha, no pekne..Vidis, niekedy treba oslovit viacej firiem..Ja to tak vzdy robim..Podla mna je potrebne si porobit prieskum..A potom aj usetris..Kedy teda zacinate stavat?..Ako ste sa s nimi dohodli?

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2017 7:29:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Stavbarandy Presne aj podľa mňa. Len môj manžel ma skoro za to ukameňoval, že som ešte nevybrala firmu a že to tak dlho trvá. Ale tak on tomuto vôbec nechápe. To je chlap, och...No začíname budúci týždeň, keďže tento týždeň je aj sviatok. Už ten týždeň počkáme, to už vydržíme a potom začneme, teda oni začnú :-) :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2017 17:05:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Len tuto jednu temu som nasiel ohladom betonu tak som si povedal,ze skusim napisat a uvidim,ci mi budete vediet poradit.Chcela by som sa spytat aky pomer cementu davate na namiesanie betonu?Potrebujem si namiesat trochu betonu, kedze nieco potrebujem zabetonovat a vobec neviem kolko cementu treba kupit.Budem rad,ked mi poradite


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2017 11:25:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
klemarisa píše:
@Stavbarandy Presne aj podľa mňa. Len môj manžel ma skoro za to ukameňoval, že som ešte nevybrala firmu a že to tak dlho trvá. Ale tak on tomuto vôbec nechápe. To je chlap, och...No začíname budúci týždeň, keďže tento týždeň je aj sviatok. Už ten týždeň počkáme, to už vydržíme a potom začneme, teda oni začnú :-) :-D


Vy ste celkovo dvojica na zasmiatie sa :D :D To co ma riesit on, riesis ty a este sa bude aj stazovat..Takeho chlapa si kde nasla?..Uz je po sviatku, tak uz makate riadne?..Ci ako to u vas vyzera?..A vlastne na kedy mate objednany domiesavac z crh?..Ved to mate presne na stanoveny den, ci?

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2017 8:39:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Stavbarandy No dovoľ :-/ Náhodou sa vcelku slušne dopĺňame a náš vzťah funguje. Horšie by bolo, keby som aj ja bola také nemehlo, potom by to bolo komplikovanejšie. Ale takto to je fajn..Áno, samozrejme že sa už maká. Veď už domiešavač aj bol. My už pomaly finišujeme. Vidíš, akí sme šikovní? To len ty si nás podceňoval :-/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 6:54:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: cementu pridavas podla toho, kolko mas vypocitanu davku na jednu zmes. Postup je taky, ze pri miesani betonu das do miesacky vzdy najskor vodu, nasledne tri az styri lopaty kameniva a po premiesani postupune pridavas tu vypocitanu davku cementu. Po rozmiesani cementu postupne potom pridavas strk, az kym nebude mat beton pozadovanu konzistenciu. Treba miesat 3-5 minut. Takyto je postup. Potrebujes este nieco vediet?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt