Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 6:12:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 18. Aug 2017 10:19:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Stavbarandy veď to je dobré, že si taký typ človeka. Nemám rada takých, čo narovinu nepovedia nič ale za chrbtom ťa budú ohovárať. Takých neznášam! Ale pome radšej písať o tom betóne:-) S dodávkou ani s ničím sme nemali problém. Tak ako sme boli dohodnutý, tak aj prišiel šofér z CRH. Všetko fakt dobre dopadlo, až som bola z toho v šoku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pon 21. Aug 2017 6:26:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Velmi rad taketo nieco citam od teba. Som rad, ze si nemal pri dodavke betonu ziadny problem. Prisli aj na cas aj vsetko, hej? Uz finisujete? Tak to ste riadne rychli, ale to je super:-) Aspon uz potom budete mat pokoj:-) Ak mas, tak rad uvitam aj nejake fotky:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 22. Aug 2017 7:40:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino aj my sme boli radi lebo na problemy sme fakt nemali naladu. Ale nemali sme fakt vobec ziadny. Ano samozrejme, prisli na cas. A najviac som sa pobavil na ich nalepke, ze "dovezieme beton aj vam a telefonne cislo" to je inak super. Som si to aj odfotil, pridavam ti aj fotku:-)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 30. Aug 2017 7:45:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Hej, toto som si aj ja vsimol, ze to maju na autach nalepene. Ved musia sa nejako predat a toto je ten spravny sposob, podla mojho nazoru:-) Aspon si ludia hned mozu odpisat cislo a ked budu potrebovat, tak sa nakontaktovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 31. Aug 2017 6:28:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Chlapici cavte. Chcel by som sa zopar informacii aj ja informovat ohladne betonu. Vsimol som si, ze tu sa dost rozobera beton od spolocnosti crh. Pracoval niekto s nim, kto vie posudit kvalitu? A kolko cca u nich stoji kubik betonu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 05. Sep 2017 13:38:49 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Eliot uz viac krat som spolupracoval so spolocnostou na ktoru sa pytas. Mozem len odporucit. Ich kvalita je podla mojho nazoru na trhu najlepsia. Cena je sice vyssia ale stale je to v pohode a stavebne firmy dost casto priamo od nich beru material na stavbu. Co idete stavat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Štv 07. Sep 2017 7:42:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Stupjakrado co znamena, ze cena je vyssia? Kolko si platil za kubik betonu, vies mi napisat, pls? No my ideme pristavovat taky mensi dom a aj garaz. Toho materialu budeme potrebovat tym padom viacej. Da sa s nimi aj dohodnut nejaka zlava alebo nieco? Alebo distribuuju ich beton aj do nejakych inych betonariek? Ako to u nich funguje?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Pia 08. Sep 2017 9:26:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Eliot zalezi to aj od betonarne z ktorej budes brat. My sme platili za kubik cca 60€. V jednej co sme sa boli pytat, tak nam dali aj 50€ cenu ale to sme si zistovali a viaceri nam povedali, ze oni nemaju tak kvalitny beton ako je crh.
Radino hej presne, dobre to maju premyslene, spekulanti :-) :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Str 13. Sep 2017 9:29:22 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Eliot dobre si napisal @lukacovic. Beton sa pohybuje tak od 60€ a vyssie za kubik. Podla toho z ktorej betonarne beries. Zlava sa da s kazdym dohodnut, len sa treba spytat. Teda aspon my ked sme stavali, tak stavebne firmy boli ochotne a vedeli sme sa vzdy na niecom dohodnut


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Betón
PoslaťNapísal: Uto 19. Sep 2017 11:53:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Lukacovic a Stupjakrado
Dakujem chalani za vsetky rady a ze ste mi napisali aj tu cenu. Aspon sa uz budem vediet orientovat v cenach aspon trochu a hlavne sa budem vediet rozhodnut, z ktorej betonarni zobrat beton. Idem sa u nas v meste popytat aky beton maju a ked nic moc tak pojdem aj niekde dalej


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt