Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 18:43:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2022 12:14:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Ale tak to keď človek niečo chce, tak si myslím, že nebude vyčkávať, či príde nejaká akcia alebo čo. Proste, keď som pre niečo rozhodnutá, tak vyberiem a objednám, kúpim. Ale zase rozumiem aj tomu, že v niektorých prípadoch sa človek snaží aspoň niečo ušetriť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 11:50:33 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Tonak poteším asi nejedného z Vás tuto týmto zistením, čo som dnes objavil. Akcia na tie pergoly pokračuje aj naďalej. Teda skôr tak, že ju dali nanovo, lebo však predtým už dátum uplynul. Teraz je tuším až do konca februára. Neviem presne, čítal som február, ale dátum neviem, ale tak tipujem to takto. Však kto bude mať záujem, tak si to pozrie.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 12:03:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
A tak to je veľmi priaznivá správa by som povedal. Pre mnohých isto perfektný darček na sviatky. Konečne to dali na dlhšie, nie len na ten mesiac, ako som čítal, že to bolo naposledy. To sa človek ani rozhýbať poriadne nestihne.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 8:22:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Ale ale, tak toto som necakal veru, ze dali teraz takuto akciu. Ale vsak dobre, podla mna to dost ludi vyuzije. Lebo fakt niekto si radsej da takyto prakticky a uzitocny darcek, nez kupovat zbytocnosti. A taka dobra bioklimaticka pergola, akoze nie je zla, co si budeme hovorit. To ma podla mna len same vyhody. Aspon teda osobne som nenasiel ziadne dovod, ze preco neist do tejto moznosti, keby mam vyberat, co na terasu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 9:37:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Toto keby bol clovek vedel pred nejakym casom, tak by som mozno bol aj pockal s tou pergolou heh... Ale tak zase na druhej strane uz ju proste mame doma a mozem vam povedat, ze ozaj teraz ked sa da vyuzit takato akcia, tak treba do toho ist... Po skusenosti s bioklimatickou by som inu uz nechcel...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 10:19:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
kralovic a uz ju mas nejak dlhsie? dost casu do konca tej akcie, tak este by som rychlo chcel nabrat nejake informacie o tej pergole aj takto ohladne pouzivania, ked uz ju ma niekto doma a vie to tak posudit, ze uz ma skusenost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 12:18:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Tiez mam takuto pergolu. Co by ta zaujimalo? V podstate, to co sa docitas - predpoklam, ze uz si si nieco o tom pozeral, tak to vsetko aj realne v skutocnosti plati. Dlhsie sme zvazovali moznosti, dlhsie sme vahali, ci sa oplati ist do tej bioklimatickej, ale mozem povedat, ze ano. Ono niekto si mozno ten rozdiel ani nevsimne, ze v com to vlastne spociva, ale ked su tie stresne lamely naklonene ako treba, tak to tak fajn prefukuje, ze hoc aj v lete, ked je teplo, tak hej, si v tieni, ale tak potesi aj taky vanok, ze to nie je ako keby si niekde v stane sedel a potil sa alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 12:53:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
ake si si tam daval ovladanie?... normalne na dialkovy ovladac, ci su aj ine moznosti?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 10:28:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Sep 2018 8:55:16
Príspevky: 64
kavil, ovladanie je pri nej asi len to elektricke na dialkovy ovladac. ine som nepostrehla, ze by robili. mozno este cez tu inteligentnu domacnost. lebo tak co robia tienenie, tak to sa da takto, tak mozno aj ta pergola. neviem ale na isto, to by si sa musel predajcu na to informovat, to budes mat najlepsie. a vlastne teda vies takto ovladat otvaranie, naklapanie a zatvaranie tych hlinikovych lamiel, co tvoria strechu pergoly.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 9:40:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
co som pozeral, tak bolo na vyber z dvoch ovladacov a uz bolo na tebe, ze kolko si ich vyberies, mohol si si jeden alebo aj viac. jasne, ze viacej je lepsie, aspon teda minimalne dva alebo aj tri by som mozno objednal.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt