Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 9:31:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 6:51:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
ale kdeee, to už dávno takto nie je. ale úplne chápem, ako to myslíš, tiež som to mal po dlhé roky takto zaužívané, že keď mám o niečo záujem, tak treba ísť a vybavovať. ale čo sa týka tých predajcov, tak ono pokiaľ vieš, že od akej spoločnosti chceš niečo kupovať, tak si stačí veľa ráz pozrieť len na nete na ich weboch informácie, mávajú takto rozpísané, kde všade majú predajcov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2022 8:34:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
za taketo nieco som rad, lebo je to prakticke proste. staci ti par klikov a hned sa dopatras k mnozstvu informacii. a zvlast teda pokial ma firma prehladne spravenu stranku, tak to je radost pozerat. viackrat sa mi napriklad stalo, ze som nieco pozeral, chcel kupovat, zistoval informacie a niektore stranky nestali za vela, neaktualne informacie, nedostatok informacii, neprehladne. takze toto vie tiez dost spravit, ze aky nazor si clovek vytvori na firmu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 6:53:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
keď to máš takto prejdené, tak nenatrafil si niekde na to, že koľko dávajú tak záruku na takéto pergoly? viem, že to bude asi rozličné u rôznych firiem, ale aspoň orientačne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 12:13:39 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
na pergolu 5 rokov a ked si das pridavne osvetlenie, tak na toto dva roky. kedze to nevyraba priamo firma, tak viacej rokov zaruku dat asi nemozu. aspon takto som to ja pozeral. ale ako hovoris, u roznych firiem to moze byt rozne. ale myslim, ze aj tychto 5 rokov je dost. zase na tom sa ti nejak pokazit nema co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 10:32:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 59
Bydlisko: Trenčín
inak co som si vsimol, co sa mozno niekomu zide, tak som si vsimol, co bola uz aj davnejsie akcia ohladom tych pergol, ze screenove rolety sa nejak zadarmo dali, pri neviem akej objednavke, tak isotra to ma opat... blizsie som to neskumal, nechystam sa nieco taketo momentalne vyuzit, ale tak ak niekto hej, tak aspon vie, kde hladat...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 8:07:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Fakticky? Tuším niekedy minulý mesiac som sa presne o tomto s niekým bavil, že je to fajn, keď sa niekto chystá riešiť takúto pergolu, tak že vie ušetriť na tých roletách. Lebo tak povedzme si, teraz to už asi ľudia nerobia tak, že sa spraví len pergola a nezariešia sa nejak aj tie bočné strany alebo kľudne aj na prednú sa však tá roleta dá dať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 11:35:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Hej hej, čo som pozeral, tak sa píše, že úspora až 8200 eur, ale neviem, aké sú tam podmienky, to som nejak bližšie neskúmal, nebolo mi to potreba. Ale ak to niekoho osloví, ak sa niekto na takéto niečo chystá, tak dobrá suma sa dá na tom všetkom ušetriť by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 12:21:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
cyclon kde si to našiel, ak sa môžem opýtať? my uvažujem totižto nad pergolou už dlhší čas, tak toto by mohlo byť také znamenie, že by sme sa do toho mohli konečne pustiť a nejak v tom pokročiť. isto tam budú nejaké podmienky, čo bude treba splniť, ale tak to je pri všetkom tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 9:47:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
dominica tak to by ste mali fajn, ze by sa vam to takto podarilo, ked hovoris, ze uz dlhsie rozmyslate nad niecim takymto.... a tu bioklimaticku by ste mali fajn si myslim... my ju sice nemame, mozno raz v buducnosti, ale maju ju nasi znami, s ktorymi sa stretavame a aj teraz ked sme boli naposledy u nich, tak sme vonku sedeli pod tou pergolou, tak som ju obzeral, aj som musel samozrejme poskusat tie lamely :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 11:13:18 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Len pozor na to, tá akcia sa nevzťahuje akože sa samotnú tú pergolu ale na screenové rolety, ktoré sa dajú objednať na pergolu. To ako nie že by sa to teraz nebolo oplatilo, ale len uvádzam veci na správnu mieru ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt