Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:10:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 25. Aug 2022 10:06:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Je pravda, ze pod tou bioklimatickou pergolou ten vzduch prudi? Cital som take porovnanie takychto pergol a pergol s pevnou strechou. Pisalo sa tam, ze prijemnejsie je posedenie pod bioklimatickou, nakolko ten vzduch tam nestoji, este aj ked su bocne streny napriklad nejak "zastresene", ze tie lamely sluzia aj na toto, nie len na tienenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 02. Sep 2022 9:32:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
bremno samozrejme, vsak preto sa to aj vola bioklimaticka pergola, ze to ma taketo vymozenosti... ked si vies tie stresne lamely ovladat a naklapat podla seba, tak isto tam ten vzduch bude prudit a nebude tam teplo a dusno ako keby si dat strechu z lexanu alebo z plechu... co sa tyka tych bocnych stran, tak tie si mozes nechat len tak volne, alebo sa tam da tiez vymysliet nejake prekrytie...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 7:36:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
minaros máš doma tú bioklimatickú pergolu? chcel by som sa popýtať nejaké veci ohľadne toho. akože hej google používať viem, ale radšej by som nejakú osobnú skúsenosť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 9:43:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Sice nemame ju este, cakame kym bude hotova a pridu nam ju namontovat, ale ak by som vedela, tak rada poradim. Predpokladam teda, ze uvazujes o tej pergole, ze by si si ju domov dal. Podla mna je to top moznost, co sa da dat na terasu. Aj dobre vyzera a co sa tyka takych tych praktickych vlastnosti pri uzivani, tak to ma lepsie ako len taka nejaka pevna pergola s pevnou strechou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 11:17:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Nemusí byť ani pergola s pevnou strechou zlá, ale tak povedzme si, takáto bioklimatická má určité výhody. Keď si tak zoberieš pri jednej a pri druhej pre a proti, tak si myslím, že víťaz bude jasný. Bez nejaké dlhého premýšľania.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 7:47:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Pistonko to veru ma, preto uz dlhsie po nej pokukujem. Aj som si ju daval uz nacenit cez taky konfigurator, sice len u jedneho predajcu, ale tak myslim si, ze tie ceny nebudu nejak vyrazne odlisne. Cez Isotru som si to pozeral a u nich je stale este akcia, ze ked budes k tej pergole objednavat aj screenove rolety, tak to mas vlastne, ze 1 + 1 zdarma. Tie chcem davat tak ci tak, tak asi ani nejdem pokusat a hladat niekoho ineho, nemyslim, ze by som nasiel nejaku vyhodnejsiu cenu a ponuku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 8:34:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Ano? Este to stale trva? Tusim bola podobna akcia niekedy na jar alebo kedy, presne si to nepamatam, ktory mesiac. Som necakal, ze hned tak rychlo ju zopakuju. Ale tak asi to malo uspech, alebo sa na to ludia pytali, ked si dali repete.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 11:39:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Zaujímavé, že takto opakujú tie akcie. Som čakal, že možno nejaká iná by prišla, akože napríklad priamo na tú pergolu. Lebo tak zase nie všetci si dávajú rovno aj tie rolety k pergole. I keď užitočné to je, to musím uznať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 8:18:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Mmmm to je tiez pravda, ze aj taka akcia by sa podla mna uplatnila. Ale zase takto ta to v uvodzovkach nuti si dat rovno aj nejake to tienenie. Si myslim, ze vela ludi si da proste len pergolu bez nicoho a potom po case si da dorabat nejake to tienenie na bocne strany, napriklad aj tie screenove rolety. Tak takto sa im to viacej oplati asi, ze ked to rovno spravia aj pergolu aj rolety ako potom chodit dalsie razy k zakaznikovi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 8:51:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Krischko tiež mám pocit, že tie ceny sa budú pohybovať cca rovnako. To budú minimálne rozdiely. Ale zase ak máš vybratú takú firmu, že vieš, že je spoľahlivá a robia dobre, rýchlo a kvalitne, tak mi ani nepríde nejak vyslovene nutné, aby si si dával spraviť ďalších neviem koľko ponúk. Samozrejme je to na tebe, nechcem ťa na nič nabádať, to len môj názor.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt