Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 20:04:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 513 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 12:59:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- depesak nevedel som, ze toto je ono. ale dik, uz som si to pozrel aj som si to povyplnal. musim povedat, ze som cakal, ze to bude o nieco viacej stat. takze co sa tyka ceny, tak s tym som v pohode. len nevies este, ze ako dlho sa caka na takuto pergolu? to sa v tom konfiguratore a tych moznostiach nespominalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 13:44:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Pýtal som sa na to u predajcu a hovoril, že nejak dva mesiace cca. To zase ti nemôže zaručiť, že to bude na deň presne, môže sa to pretiahnuť, ale môže byť hotové aj skôr. Ale tak povedal, že zhruba takto sa to teraz pohybuje a že by sa to v blízkej dobe meniť nemalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 13:25:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Tibinono áno, kľudne sa môžeš držať tejto informácie. Keď si dávali susedia robiť nejak päť šesť rokov dozadu, tak vtedy to bolo, že šesť až osem týždňov. Tam sa podľa mňa nemá nejak čo zmeniť. Viem, že pri niektorých veciach dosť predlžovali dodacie doby, ale tak toto je niečo iné podľa mňa. To skôr tie stavebné materiály a nie toto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 9:09:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Bol som sa na to informovat a predajca mi povedal, ze nejak osem az desat tyzdnov je dodacia doba. Tak to uz zalezi od teba, ci chces teraz objednat alebo to nechas tak a zacnes riesit niekedy na jar. Ale ako tu zaznelo uz, tak nemal by s tym byt problem ani v chladnejsom pocasi. Vsak si zober, ze keby teraz objednas, tak v oktobri si mal pergolu hotovu a to ju stihnes aj vyuzit este. Uz je to teraz cele posunute, ze jesen je este pomerne tepla a teploty vysoke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 12:24:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 44
Bydlisko: Bratislava
Tak aj nám povedali, ale nám povedal, že nejaké dva mesiace. Presne nám nevedel povedať, že aby nám nesľuboval. Ale že predlžovať sa to nebude, tak spoliehame na to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 11:17:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Cyclon môžem sa opýtať, že kde si susedia dávali robiť tú pergolu a ako im vyhovuje? Či nemali nebodaj nejaké reklamácie alebo prípadne servis sa riešil, ak museli niečo takéto riešiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 12:22:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
tibinono takze hovoris, ze cena dobra? lebo aj tak som uz pocul, ze sa niekomu zda draha ta bioklimaticka pergola. ale tak zase bohvie, co si taky clovek predstavuje za cenu, ze kolko by mali za to pytat. vsak nie je to len taka obycajna pergola, ze sa postavia styri hranoly, na to sa da nejake prestresenie a hotovo. stresne lamely sa daju ovladat, da sa dat osvetlenie na tu pergolu, rata sa tam aj montaz a dalsie rozne veci. takze ono ked sa toto vsetko zoberie do uvahy, tak ta cena je dost v pohode si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 13:08:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
viete mi dat nejake rady, tipy, odporucania, ze na co davat pozor pri vybere takejto bioklimatickej pergoly? skusenost nemam, tak radsej sa takto vopred opytam, aby som mal aspon aku taku istotu, ze dobre vyberiem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 13:15:14 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Čo to je vlastne zač tá bioklimatická pergola? Neviem, či som o niečom takom vôbec počul. V čom je to inakšie než taká obyčajná pergola?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 7:33:23 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Vieš aspoň, že ako to vyzerá tá pergola? Že či to mám nejak začať vysvetlovať, alebo bude lepšie pridať ti rovno nejaký obrázok? Vieš, čo pridám a potom to môžeme keď tak bližšie rozobrať, keby ťa to zaujalo a chcel by si vedieť niečo viac. Toto je ono, obrázok som vzal od Isotry z ich webu, ak by si chcel toho viacej pozrieť, nech vieš, kam zablúdiť.
Obrázok

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 513 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt