Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 18:42:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 02. Feb 2024 9:36:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
tak na ulici ho stavat asi nebudes... to by bolo jednak zbytocne a druha vec, ze asi by ti to nikto ani nedovolil... ale hej, je to fajn... vsak ked mas moznost, tak treba aj to auto nejak chranit a postarat sa on... tie karoserie, to vie casom vyzerat kadejako...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2024 9:37:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
videl som, ze isotra ma akciu na screenove rolety k pergole. chcem sa opytat, ci nahodou neviete, ci sa to vztahuje alebo nevztahuje aj na taketo pristresky. vlastne to moze sluzit ako pergola, no len taka klasicka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 08. Feb 2024 10:47:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Trenčín
Keď majú uvedené, že to platí pri takej pergole, tak to bude pri takej pergole, nie? Však alebo si pozri, čo sa tam presne píše, alebo napíš im a opýtaj sa priamo na to, čo ťa zaujíma. Áno, nemáš zač :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 09. Feb 2024 10:40:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
akcia sa vztahuje na objednavku pergoly artosi... ked som pozeral, co je to ta pergola artosi, tak som nasiel toto... tak si vyber potom :D
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 12. Feb 2024 12:03:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Bratislava
Jedno ale je pergola a druhe je pristresok, ci sa mylim? Ale ked to zase takto tazko podla dvoch obrazkov povedat. Lebo keby k tomu druhemu spravili tiez stenu, tak aj na to poviem, ze je to pergola. Neviem, preco prave podla tohto to sudim :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 13. Feb 2024 12:02:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
pergola aj prístrešok môžu stáť samostatne. takže touto cestou by som na to rozlišovanie asi nešiel. isto tam budú nejaké kritéria, podľa ktorých je to možné rozlíšiť. ale pýtam sa, či je nejak životu nevyhnutné vedieť práve toto :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 14. Feb 2024 9:05:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Možno pre niekoho áno, čo ty vieš. Ale tak či prístrešok či pergola, tak treba skôr hľadieť na to, aby to bolo postavené tak, aby si z toho mal úžitok, aby to bolo pevné a odolné, nech to aj niečo znesie a vydrží. Nech sa o to netreba starať a báť sa, že príde silnejší vietor alebo čo a budeš mať po tomto zariadení.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2024 10:50:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
jamiro ja ti neviem.. nie je to jedno?.. :D mozes postavit pergolu aj pre auto alebo pristresok dat na terasu... vyzera to rovnako, ucel to plni rovnaky... potom rozdielna je akurat ta bioklimaticka... a tu asi pre auto stavat nebudes... :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 21. Feb 2024 8:57:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
bioklimaticka pergola je tak fajn vymysel, ze ja by som ju kludne doprial aj tomu autu... :D ale ano, z praktickeho a logickeho hladiska je to zbytocne riesenie, lebo auto chces proste schovat pod pristresok a nie, ze mu tam este budes regulovat teplotu, vanok, celkovo klimu tym, ze budes naklapat lamely podla potreby, pocasia atd... ale na pergolu super riesenie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2024 9:48:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
ved jasne, treba aj auto dopriat, ale trebaz si rozmysliet, ze odkial pokial... :D uz to, ked postavis pre auto aspon ten nejaky pristresok... aj to je viac nez dost...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt