Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 12:59:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 10:43:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
No pocuvajte, ked uz si s tym zacal cyclon. Mate tie rolety tak spravene, ze ked su spustene, tak siahaju pokial? Mate to tak spravene, ze odhora az dolu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2024 12:46:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Podla tohto by som povedal, ze ano, da sa zvolit aj taka, ze bude siahat az po zem. Vsak ako si vyberas sirku, tak si podla mna vyberas aj dlzku.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 9:58:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- tu by sa mi praveze ziadalo nejake vnutorne tienenie tam dat. alebo teda okej, mozu byt aj vonkajsie rolety, ale potom nejake zavesy alebo co, aj ked to nie je prave moja salka kavy :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 11:36:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
V tom nie si sám, to mi môžeš veriť. Ja som bol za to, že radšej nejaké tienenie, proste niečo iné teda ako žalúzie dajme, len sa vyhnime záclonám. To voči tomu som zaujatý, lebo u nás mamka nonstop riešila záclony, skracovala, nové kupovala, prehadzovala to na tých oknách, lebo sa jej už po pár dňoch zunovali. A jasné, že prach, to je nočná mora moja.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 8:47:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Nečudujem sa, túto diagnózu má viacero ľudí, čo si tak všímam. Akože chvalabohu, že si vieš teda vybrať z toho tienenia kadejaké druhy. Že si tam vie človek prísť na svoje, ten výber je fakt rozsiahly. Poslednú dobu mňa nejak mátajú screeny, ale v dobrom akože.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 8:21:02 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Myslíš tým, že by si ich dával na pergolu alebo na okná? Možnosť je jedno aj druhé. Ale aké bude riešenie? 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2024 6:16:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
co si vsimam, tak sa coraz viacej rozmahaju tieto screenove rolety, ze si ich ludia davaju na okna. ako keby sa toho prestali bat, toho takeho zauzivaneho trendu, ze na oknach musia byt povacsine len zaluzie. akoze v mojom pripade to tazko uz teraz nejak menit, ale mozno este raz sa aj toho dozijem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 7:49:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Krischko toto je u teba realizácia? Alebo kde si to našiel? Vedel by si mi poradiť nejakú firmu alebo predajcu, kde sa oplatí kupovať tie screenové rolety? Nechcem to pre seba, ale keď som to teraz zbadala, tak ma osvietilo, že sme sa cez víkend o tom u našich bavili, otec špekuluje nad niečím takým.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 11. Apr 2024 9:43:26 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Poraď otcovi, nech si pozrie Isotru, je to český výrobca, čo by mu mohlo byť sympatické, okrem iného. To chce dávať na okná, alebo kam tie rolety? Okrem okien sa môžu aj na dvere na terasu, ako je to aj na tom obrázku, na balkón, na terasu, na pergolu a tak dále a tak dále.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 12. Apr 2024 6:37:42 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
pozeral som to už dávnejšie. som lustroval, že v čom je vlastne rozdiel medzi tými roletami. lebo však na pohľad vyzerajú rovnako, no nie? jasná vec, že farbu si vieš zmeniť. rozdiel je však v tom, že ktorá sa vyrába do akých rozmerov. neviem, prečo to majú takto rozdelené, však tak či tak sa dávajú robiť na zákazku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt