Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 6:13:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 18:37:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
adelkana nemam fotku ako to vyzera ako sa to robi, ale vlastne ty mas taku packu, ktoru si zboku das a tym si otvoris to sklo, je to fajn, ze nemas na pohlad nic nejako rusive na tej vlozke, posielam ti taku vlozku, ktora ma len sklo, je to velka vyhoda, vyzera to moderne, nadcasovo a najma je to aj prakticke ;) a hlavne je to krbova vlozka, ktora ma prepracovane spalovanie do ktoreho sa oplati investovat ;)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 20:52:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Otvaranie je dolezite poznat aj pre tu predstavu ako sa bude cistit, to musi byt tiez prakticke, lebo tomu sa vyhnut neda :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 21:29:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
@macomes ďakujeeem, vyzerá to ho hrozne pekne. myslím, že takéto sa najviac hodia do takých moderných priestorov. úplne som sa do neho zamilovala. aj mužovi som to ukazovala a tiež sa mu to páči tak budeme volať do tej firmy aby nám povedali koľko by taký presne stál
ďakujem ešte raz všetkým za rady :) :)

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 24. Okt 2020 12:14:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Je to nadčasové a myslím, že nielen do nových a moderných domov, ale aj pri rekonštruovaných to môže pekne ukázať :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 24. Okt 2020 17:05:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Len necakaj, ze sa do tisic euro zmestis, lebo to je len naivna predstava, ja som si to tak predstavoval a uplne inak to vypalilo, ale teda hovorim to v tom dobrom slovazmysle, lebo to, ze som dal viac penazi za krb ako som povodne planoval tak sa mi to vyplatilo, mam krb ktory mi dobre sluzi a najma pri stavbe boli pouzite kvalitne materialy a viem, ze za par rokov nebudem musiet nejake problemy riesit.
8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 7:38:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
adelkana dáš mi potom prosím vedieť keď sa dohodnete na cene koľko vás to vyjde? a aký presne budete mať?
huejgo ty máš tiež taký čo má z viacerých strán sklo? koľko stál? to ale asi záleží aj od toho kto ti ho robí nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 12:20:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
filka jasne, ze aj od toho kto to robi, aj ake materialy su pouzite pri stavbe a tiez aku krbovu vlozku si vyberies, aku znacku a tak vsetko okolo toho.
najma niektori krbari setria prave na tej obostavbe, pouzivaju sice materialy, ktore zvladnu teplo, aj tie vysoke teploty, ale zase mozu priniest ine problemy, napriklad zvysenu prasnost a s tym aj pripadne alergie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 19:43:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Depesak veľa je o dohode, ale nie každý je otvorený, že sa s tebou porozpráva tak, že čo by bolo vhodné, ako možností akú obostavbu urobiť je kvantum, môj svokor zvykol spomínať ako jeho známy staval, len že ytong a dáke lepidlo a davaj ho a teraz zase už šetrí aby si to mohol dať urobiť na novo a poriadne no tak mi povedz či to stojí za to :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 27. Okt 2020 7:24:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
danulo to kedysi viem, že niečo také sa robilo, že takéto materiály ľahko dostupné, ale to nie je vhodné, veď to je mne jasné ako laikovi, tak už by to malo byť hádam každému :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 27. Okt 2020 9:05:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Danulo toto je jedna vec, ale ked uz niekto pouzije sadrokarton na obostavbu, ktory vobec nie je urceny na to. Sice je tepelne odolny, ale nie je ohnovzdorny a to by mohlo urobit problemy. Musime mat na pamati ze s ohnom sa proste zahravat netreba a radsej to urobit raz a poriadne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt