Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 7:06:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 27. Okt 2020 9:21:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
tak to by som ja ale chcela určite vedieť, že ako bude robiť tú obostavbu a hlavne z čoho. a keď nie ja tak manžel určite :lol: :lol: a nepoznáte teda, alebo nemáte skúsenosti s nejakým krbárom v okolí bratislavy?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 29. Okt 2020 9:44:03 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cau filka - na internete si vies najst velmi vela videi a napadov, ze ako na to, co kupit, kolko toho, lenze vies ty kto to pisal? Vies ci ozaj je to clovek co ma skusenosti?
A tebe sa pocas toho mozu objavit nejake komplikacie, ze bude to treba urobit inak, pohotovo reagovat a ty nebudes vediet jak a co. Neviem ci to stoji za to sa do toho len tak pustat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 29. Okt 2020 11:46:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
filka asi pred mesaciom som tu písal o firme Deltako, tá zabezpečuje celé stavby krbov. Aj majú svoje krbové vložky, vlastnú značku, aj s deleným aj s ohýbaným sklom, s rôznymi systémami. Takže si vieš vybrať podľa toho čo sa ti pozdáva a aj ti ukážu ako funguje čistenie ako správne zakladať oheň a všetky praktické veci, ktoré potrebuješ vedieť.
A aj o nástrahách keď si niekto krb robí sám ťa informujú.

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 30. Okt 2020 19:10:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Ale tak to by mala byt samozrejmost, ze oboznamia, ved tam ide o dost zavazne problemy, moze sa aj strecha chytit v zime a nie je to nic prijemne takym problemom celit :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 31. Okt 2020 11:29:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Toto sú tie horšie veci a aj tak stále sú ludia, čo si ich neuvedomujú, ktorým nie je jasné, že ohrozujú vlastnú rodinu, vlastný dom, keď si robia krb len podľa nejakých videí na internete alebo článkov, bez toho aby vedeli kto to napísal, či ten niekto má aj skúsenosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 16:52:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
majomak neoplati sa to, prisiel som aj ja na to.
Ale hlavne potom ked budes mat krb hotovy, tak je nutne si davat robit reviziu pravidelne. Nech je vsetko ako ma byt, ale je fakt, ze napriklad peniaze, co som dal za nove auto, tak som uz aj trochu olutoval, pretoze ozaj to bola vec, co som nejako nepotreboval a mal som len potrebu ho mat, ale pri krbe tie tisicky nelutujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 19:45:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
jaromir to ohybane sklo je v dnesnej dobe ozaj trendom, je to aj funkcne, aj sa lepsie do krbu pozera, ked nie je ziadny ram medzi sklami alebo nejaka rukovat, takze toto ozaj kvitujem taketo vlozky ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 20:49:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Akým spôsobom sa potom tie krby akože otvárajú, keď je napríklad presklený z troch strán a sklo je ohýbané? To sa dáko vysúva?
Alebo aký je spôsob? Videl som tu fotku takého krbu, ale to ako sa to vysúva, prikladá to by som chcel vedieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 02. Nov 2020 10:28:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
@stupjakrado to by som ani nechcela, isto by sme sa chceli aby to bolo spravené poriadne
@jaromirvojtko ďakujem za radu. a oni teda pôsobia aj v bratislave? a ako myslíš, že správne zakladať oheň? to nie je jedno?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 05. Nov 2020 18:16:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
filka nie, v Komárne, tam majú showroom, ale teraz si robia aj nový, ale všetko aj presnú adresu si nájdeš na webe.
Nie je to jedno, pretože niekto je zvyknutý ako kedysi a to je zle. Pozri si tento link https://www.krby-deltako.sk/ako-spravne ... en-v-krbe/ Tam nájdeš presne jak to treba urobiť aby to bolo správne urobené, aby ti zbytočne moc to drevo nedymilo :-)

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt