Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:18:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 04. Dec 2020 9:36:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
alenca píše:
BOOTER

toto sa veru aj mne zda ako vhodnejsia varianta, ze proste vsetko nechas na nich, ze ti poradia a pomozu, podla toho, co som si pozeral, ta Kontrakting firma ktora stavala tuto jednej kocke dom, tak su na trhu uz relativne dlho, takze myslim, ze budu mat ozaj dost skusenosti a znalosti, aby ti urobili vsetko podla predstav a nakomplet


hadam hej teda, akoze ked funguju tak dlho a neviem nejako najst, ze by sa na nich niekto stazoval alebo tak, si myslim, ze nieco na tom bude. a koniec koncov je to tak, ze to je asi najlepsie pre tu firmu ked takto proste sa daju najst spokojni zakaznici a tie fotky tych domov tiez vyzeraju super. uz sa neviem dockat ked aj my budeme mat taky


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Dec 2020 21:12:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
Hrncica práveže netuším ako je to pri požiari, preto som sa na to pýtal, že či drevený akože nezhorí skôr, či sa dá pri tom niečo zachrániť alebo ako to je. Nie žeby som chcel na takéto veci myslieť, ale tak nikdy nevieš čo sa môže stať, čo sa môže udiať, tak treba myslieť na všetko, nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Dec 2020 21:17:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Čo vás vyšli takéto drevodomy? Bez pozemku myslím samozrejme


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Dec 2020 9:53:01 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Hlavak to je taká otázka ako keby si sa niekoho opýtal, že koľko ho vyšlo auto a pritom vieš len akú značku má, ale nič viacej :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Dec 2020 13:05:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Booter tak podľa mňa roky skúseností a keď je firma dlho na trhu, tak to o niečom hovorí a nie je na škodu sa tým riadiť, aj podľa toho niekoho vyberať.
Nehovorím, že firmy, čo sú na trhu pol roka alebo tak, sú zlé, to nie, len proste keď niekto má už dlhší čas skúseností tak to o niečom hovorí a nie je to zanedbateľné.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Dec 2020 11:07:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Hlavak to je veľmi individuálne, záleží to od použitých materiálov, od rozlohy, od nárokov :P


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Dec 2020 21:07:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
majomak už som tu o tom písal, myslím, že požiar problém nie je, teda vlastne je to v oboch prípadoch, takže z tohto pohľadu je to asi jedno, ale treba si dať poistenie a budeš vybavený.
Ja viem, že treba stavať aj na takýchto veciach, čo ak náhodou, ale zase to netreba preháňať :)

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 19. Dec 2020 18:38:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Ono výhodou je aspoň teda, čo ja vnímam jak výhodu, že kamarát stavia a že viem sa ho aspoň popýtať, že mám info z prvej ruky takto a je to lepšie ako keby som nemal takto nikoho v okolí, žeby som sa sám s tým musel pasovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Dec 2020 6:13:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Marco321 to mi je jasné, že nikto mi to len tak z brucha nepovie koľko by stál náš :D Ja som chcel skôr vedieť už od takých ľudí čo majú taký dom koľko ich to stálo, prípadne kto im to staval a také základné informácie


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 27. Dec 2020 19:09:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...hlavak ked chces stavat dom, tak v prvom rade musis sam vediet kolko si ochotni do toho dat a na zaklade toho ti aj firma povie ci je to vobec realne ak teda si to das nejakej robit..napisala som ti ved kto nam robil staval..ale proste su veci o ktorych moc pisat nechcem...pretoze to vnimam ako nase sukromie a proste to si s muzom z istej miery strazime no...ale tak firmu som ti napisala ktora nam to stavala...a ak opat budeme stavat niekedy v zivote nieco tak dozaista s nimi...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt