Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 20:52:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 17:41:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Pri plechovej streche je mnoho výhod, hlavne aj to, že pri menších stavbách si takto zvládne položiť strechu človek aj sám. Kedysi sa ľudia vyhýbali takýmto strechám hlavne kvôli hluku a vetru, no to by som povedal, že mnohých už prešlo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 7:30:52 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
sony24 presne tak to plánujem spraviť. akože ja nejdem robiť celú strechu, hľadám len, že čo dať na prístrešok. si myslím, že tam by som to zvládol aj sám spraviť, akože položiť tú krytinu. mám takú predstavu, že behom pol dňa to mám hotové, tak snáď sa v tom nemýlim. ale keby si dávam robiť celú strechu, tak to by som nechal na strechárov. aby sa predišlo aj tomu prípadnému hluku a vetru. to už treba asi vedieť a mať nejaké finty vychytané, keď sa takto celá strecha robí.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 23. Jan 2022 12:16:15 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Na pristresok budes mat plechovu strechu idealne riesenie. Ratam, ze bude mat drevenu konstrukciu a tak sa ti ulava od nadmernej vahy zide. To si myslim, ze zvladnes polozit aj sam, ako vravis, nie je to strecha, do nej by som sa isto ani ja sam nepustal, kedze potrebujes aby vsetko tip top pasovalo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 13:55:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
@tomomiro riešenie pre prístrešok ideálne, tiež sme na altánok dávali plechovú krytinu a super podľa mňa. aj si si nejakú už pozeral, respektíve našiel?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 7:56:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
kogen takže u teba bola záruka taká rozhodujúca, že podľa čoho si vyberal výrobcu? lebo tak vzhľadom asi nebude taký rozdiel v tých krytinách. skôr v tom materiály, úpravách a tej záruke asi teda. a to sú potom aké rozdiely? akože také, že aj niekoľko rokov?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 11:23:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
sony24 netreba sa bat nejake hluku ani vetra. samozrejme, treba mat aj dobru predpripravu, izolaciu a podobne. dost to aj od tohto zalezi. a potom tiez aj od toho, ze ako sa ta strecha porobi. ono ti strechari su v tomto fajn volba, ze sa to necha na nich, lebo uz vedia, co treba. rozhodne by som sa nevyhybal plechovej krytine. myslim, ze je to lepsia volba nez skridla.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Feb 2022 12:37:25 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Povedal by som, ze plechove krytiny si casom aj co sa tyka moznosti prenosu hluku tak povediac dopredu a plechy maju uz rozne povrchove upravy, ktore nadmernemu prenosu hluku proste zabranuju. No a je samozrejme, ze pri streche na dom, je potrebne akj kvalitna izolacia a tak uz je ten prenos minimalny alebo taky ako pri skridlovej krytine


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 11:12:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Vies co, nasi taku maju na dome a teda aj s obytnym podkrovim a nepovedal by som, ze su to nejak neprijemne zvuky, ktore by boli nejak extra moc rusive


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 9:10:37 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
izy tiež si myslím, že plechová je v tomto lepšia voľba ako tam dávať napríklad škridlu. to je dosť tažké si myslím a konštrukcia prístrešku nie je zase až taká stabilná. akože nemyslím, že by bol labilný, ale tak je to rozdiel oproti klasickému domu. čo som si pozeral, tak ruukki, to mi poradil kolega, že on dával u nich robiť celú strechu a tá prechádzala aj do prístrešku, čo má na autá spravený.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 7:51:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 79
Liam121 tak ono to nemaju byt preco neprijmne a rusive zvuky, len si treba dat vsetko pozor, ked sa planuje, co sa kupi. Lebo ani tie krytiny nie su rovnake, akoze co sa tyka tych vyrobcov. To sa moze odlisovat aj hrubkou a tymi spominanymi upravami. A to vie spravit vela potom pri dazdi a vetre. Ten rozdiel tam isto bude. Preto treba vyberat s rozumom a nie sa ulakomit, ved strecha na na cely zivot da sa povedat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt