Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:37:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 12:17:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
hej to je pravda a myslim si, ze mnoho ludi si prave preto aj u nich strechu vyberie. no ak by to ta plecha nemala vydrzat, nemohli by si to dovolit, takze v podstale je to obrovske plus a dost velky tahak


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 12:43:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
Robinson medzi tým je aj nejaký rozdiel? akože odhliadnuc od toho, že jedna je na to a druhá na to. tak neviem, či vo výrobnom procese či sa to inak robí alebo povrchové úpravy alebo také niečo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Máj 2022 7:46:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Booter k tým ťahákom by som kľudne zaradil aj pôsobnosť, koľko sú na trhu. Či už na našom slovenskom alebo tak všeobecne, že ako dlho už fungujú. Za päťdesiat rokov fungovania už musia mať vychytané tie technológie a všetky výrobné procesy si myslím. Aj to, že nerobia len krytiny, ale aj všetko ostatné potrebné, že keď sa rozhodneš kupovať u nich krytinu, tak kúpiš aj odkvapový systém, všetky tie bezpečnostné prvky a podobne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 7:38:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
chalani, ja si viem porovnat, ze aky je rozdiel medzi skridlovou a plechovou strechou. ale som sa pytal konkretne tuto pana, ze preco sa takto rozhodli. niekto pozna pre a proti a aj tak sa rozhodne inak. pripady su kadejake, uz som si vypocul rozne nazory na toto. tiez by som konal tak, ako ste napisali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 6:42:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
deden ja som teraz minuly mesiac objednaval plechovu krytinu na pristresok pre auta. prislo mi to ako najjednoduchsie, co sa tyka montaze napriklad. tam nepotrebujem toho vela, nie je to velka plocha zase nejak a kedze krytina je vacsieho formatu, tak ani roboty s tym nebolo tolko ako keby sa tam mala ukladat jedna skridla za druhou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Máj 2022 11:37:33 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
domusko tak to je rozdiel asi jedine len v tom vzhľade, že na tej mojej sú tie drážky, kdežto tvoja je úplne hladká, nie? a čo s týka záruky, tak to si si zvolil ktorú? tú najdlhšiu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 10:16:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... hamiz myslím, že áno, ja to zase nemám nejak do detailov naštudované, ale ak by si sa chcel tomu povenovať, tak odpočúram pozrieť si to normálne na stránke Ruukki... k jednotlivým krytinám majú dobré popisy, majú tam aj technické parametre, aj všetky tie farebné možnosti, čo sú na výber, vieš si stiahnuť aj nejaké manuály ohľadne montáže a podobne.... takže k tomuto sa tam tiež dopátraš...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 6:54:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Robinson co mne dost pomohlo, ked som nadabil na to, ze to maju rozdelen aj ked sa dava strecha na novostavbu a ked sa meni strecha. Ze na co pozerat a takto. Lebo to su pomerne rozlicne situacie, takze tym padom aj postupy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 19:58:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Ono je faj, ked je to takto popisane, no zas je otazne to, ci nie je v kazdom pripade ak ide plecha na dom to nechat na partiu, ktora sa strecham venuje. Osobne neviem, ci by som sa do toho sam pustal, aj ked to nevyzera az tak moc zlozito


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 13. Máj 2022 6:48:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
filipo tak zase podmienka to nie je, vies ako. ak s tym ma uz niekto skusenost, alebo si na to trufne, tak nech sa paci. ale osobne by som to neskusal. my sme rovno s krytinou zajednali aj partiu na pokladku. a to si myslim, ze nemame zase nejak narocne spravenu tu strechu a aj krytina sa kupovala pomerne jednoducha, cize nebolo to nejak komplikovane.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt