Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 14:07:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 01. Apr 2022 10:55:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
kisiacka a co sa tyka montaze, tak to si sami montovali, ci mali niekoho zajednaneho? neviem, ze aky velky pristresok a ako vyzerajuci mate vy, tak preto sa pytam. myslim, ze to akoze nie je nejak narocne, ale tak necham si samozrejme poradit, ako to spravit, aby dobre bolo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 7:43:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Ak plánuješ robiť strechu na prístrešku, tak to by si podľa mňa zvládol aj sám si myslím


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 11:57:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
koloman mas skusenost? preto som si taky neisty, lebo taketo nieco som este nerobil. ale tak vsetko je po prvy raz. ale tak ci tak by som prijal aspon nejaky navod, ze ako na to, alebo nejaky popis proste, co ako kde treba. aj objednat hlavne, lebo nemyslim, ze mi bude stacit cisto len krytina, ked si to porovnam so strechou na dome, tak tam treba omnoho viacej kadejakych komponentov este.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 11:31:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
No ja som si to najskôr nacvičil na volére pre psa a potom som teda zvládol aj prístrešok. NBo poviem, že do strechy by som sa napríklad sám nepúšťal. Návod a tak, to som si pozrel na nete, je tam toho fakt veľa, no hlavné je mať všetko nakúpené, čo budeš potrebovať


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 05. Apr 2022 11:35:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
Ono preto sa nevyplati nechat to cele na nahodu, ale ist k proste k tomu predajcovi a poradit sa s nim, ze co vsetko tam budes potrebovat. Lebo tebe sa moze zdat, ze vsak to potrebujes len par kusok krytiny, ale potrebujes to tam aj nejak upevnit, potrebujes tam nejake krytie a podobne. Ak nemas skusenost, co teda asi nie, podla toho, co si pisal, tak by som nevahal to takymto sposobom riesit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 06. Apr 2022 12:40:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
to mas pravdu, ono je najlepsie, ked sa da kupit vsetko na jednom mieste a teda aj to, ze je to od jedneho vyrobcu velmi ulahci nasledovnu pracu, kedze to pekne do seba pasuje


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 07. Apr 2022 10:50:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
ked uz je rec aj o inych zalezitostiach potrebnych k tomu, aby sa strecha spravila, tak si dovolim spomenut, ze Ruukki ma nejaky fajny odkvapovy system. sused to teraz daval robit a ze to ma aj kadejake povrchove upravy a co je taka prednost toho systemu, ze preto sa aj on pren rozhodol, tak ze sa da skryt pod fasadu domu. myslim, ze potesi aj taketo nieco, hlavne takych z nas, co si potrpia na detaily.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 08. Apr 2022 10:50:41 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
vojtobart to myslíš to čo sa dá aj pri iných druhoch krytiny? lebo aj také niečo som už postrehol, len neviem teraz, že či to nepletiem s niečím.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 11. Apr 2022 8:10:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
americano myslim, ze to je presne toto. ak sa nemylim, tak by malo ist o Siba odkvapovy system. tam je presne ta vyhoda pri nom, ze ted nie je urceny vyhradne len k plechovym krytinam a teda montovat sa mozu samozrejme pri kladeni novej strechy ale aj pri vymene stresnej krytiny. je to zaujimave, odporucam precitat si o tom viacej, ak ta to zaujima.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Apr 2022 11:20:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
na tie plechové strešné krytiny sa dá vybrať aj nejaká povrchová úprava, či toto je tam automaticky od výroby? reku podľa čoho vybrať a rozhodnúť sa pre niečo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt