Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 8:04:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 7:58:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
kisiacka a to na kazdu krytinu davaju takuto zaruku? akoze myslim teraz, co sa tyka tych modelov, ze ci je to tak pri falcovanom alebo aj pri tych inych druhoch. potrebujem spravit na auta pristresok a chcel by som tam dat nieco taketo, cize ma zaujalo, co si pisala.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Mar 2022 7:41:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
lokma áno, to máš pravdu, pri takýchto veciach sa oplatí vyberať aj podľa záruky. toto čo som spomínal nedávno, že som pozeral u výrobcu tú fasádnu krytinu, ak to takto môžem nazvať, tak to som len pozeral, že koľko oni dávajú záruku. nie je to rovnaké pri každej krytine teda, aby som nezavádzal, ale zase čo je výhoda, tak je viac menej na zákazníkovi, že akú záruku si na krytinu zvolí.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Mar 2022 19:08:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Veď jasné, je fajn mať na výber. Aj to je podľa mňa pozitívum, ak má človek možnosť si vybrať


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 11:37:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Ja som si tak vybral, keď som vlani objednával krytinu. Dal som tú najvyššiu možnú záruku, aká sa dala navoliť. Som si povedal, že táto strecha ma musí už aj prežiť, tak preto som sa takto rozhodol. Myslím, že strecha je na dome jedna z najdôležitejších vecí, čo treba mať poriadne spravené. Tak som do toho zainvestoval.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Mar 2022 12:30:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
nooo tak to uz ano, myslim, ze mnoho ludi si vybera prave najvyssiu zaruku, lebo to uz podla mna znaci ze je ta krytina kvalitna a nebudu s nou po case nejake tie problemy


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 14. Mar 2022 9:02:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Balac ono záleží od konkrétneho modelu, ktorý si vyberieš sa mi zdá. Však pozri si spoločnosť Ruukki, to som ich myslela. Na stránke si to vieš pri jednotlivých tých modeloch pozrieť, pri každom majú rozpísané všetky tie technické záležitosti a farby a všetko možné vlastne a aj záruka sa tam zakaždým spomína. Akože čo by si chcel na ten prístrešok? Tú falcovanú?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 12:56:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Menor áno, máš vlastne pravdu, lebo to si človek povie, že keď si spoločnosť môže dovoliť takú vysokú záruku na niečo, teda v tomto prípade na krytinu, však áno, tak potom musí byť samotný výrobca presvedčený o tom, že tá krytina toľko aj vydrží a teda čo som sa dočítal, tak aj omnoho dlhšie, čo spomínali nejaké stavby v článku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 13:30:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
nooo berme to tak, ze je to to minimum, no pri 50 rocnej zaruke je aj to minimum proste super


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 10:37:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
kisiacka no asi hej, tam nepotrebujem nejak nieco specialne, takze myslim, ze aj tento typ krytiny by tam kludne mohol ist. a nie je to ani nejaka velka plocha, tak to by som si aj sam vedel hadam spravit. to by som sa uz ked tak predajcu skusil opytat. pozrel som si, co je v ponuke, vdaka za tip. len by som si to rad aj nazivo este pozrel.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 17. Mar 2022 8:34:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Balac a ostatnu strechu na dome mas aku? Reku ci to chces nejak skombinovat a zladit alebo je jedno, co tam budes mat. Ak netrvas na nejakom konkretnom modely a vzore, tak si myslim, ze tieto spominane plechy budu dobrym riesenim. Vyzeraju sice jednoducho, ale co sa tyka kvality, tak ta je rovnaka ako aj pri tych ostatnych modeloch a koniec koncov, vies si odsledovat, aka sa dava uprava na to a aka zaruka sa poskytuje.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt