Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 15:38:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 13:14:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
menor akoze pri 50 rocnej ake minimum. nechapem celkom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 20. Mar 2022 18:49:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
nooo ja som to pochopila tak ze vydrzi minimum 50 rokov, teda dufam, ze som pochopila spravne, no tak mi to davalo zmysel


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Mar 2022 14:02:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Natally tiež si myslím, že to bolo takto myslené. Ono si vlastne zákazník môže u nich vybrať, akú záruku chce. Teda majú to rozdelené podľa jednotlivých tých druhov a modelov ale pri každom je zakaždým uvedené, akú vedia poskytnúť na tú ktorú krytinu záruku. A ešte sa to delí aj na to, či ide o záruku na prehrdzavenie alebo farebnú stálosť sa mi vidí. A podľa toho sa potom aj cena odvíja.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 8:01:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Balac však to nie je problém ísť pozrieť aj naživo. Veď predajcov majú dosť si myslím a cez ich stránku si vieš aj vyhľadať, že kde máš najbližšieho. Naši tiež nedávno riešili prestrešenie prístrešku pre auto, tak cca viem, že ako čo prebiehalo, leto to mamina ma musí o všetko hneď informovať, keď sa chystajú niečo kupovať, stavať a podobne. A oni tiež len takýto jednoduchý plech tam dávali. Nad prístreškom je veľká lipa a to keď začne kvitnúť, tak to bolo hneď celé auto špinavé. Tak to takto jednoducho vyriešili.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Mar 2022 8:21:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
tak to dobre spravili, že tam dali aj nejaké prestrešenie, to by som hneď riešil ako by som sa rozhodol nechávať auto na takomto mieste. však to keď začne kvitnúť a peliť, tak to je všade napadané a ešte sa to aj lepiť ľúbi. kvitujem rozhodnutie ohľade plechovej krytiny, že zvolili, v takýchto prípadoch je to isto lepšie ako napríklad škridla, keďže plech je hladký, tak sa to nemá kde usádzať. akože maximálne to tam môže nejak prischnúť, ale to nie je zase problém, s ktorým by si dážď alebo vapka neporadili. kdežto pri škridle, nakoľko je pórovitá, tam by sa to mohlo usádzať a časom aj niečo odtiaľ vyrašiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 8:35:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
ta zaruka, co spominate znie dost lakavo by som povedala. ze by sme podla tohto skusili vyberat? pride mi to ako celkom rozumne kriterium.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 18:28:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Nooo tak to hej. Podľa mňa už len tá vraví o kvalite. Nedávali by ju len tak, pokiaľ by vedeli, že tá strecha toľko nevydrží. Veď by s reklamáciami mali len kopec starostí


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 25. Mar 2022 11:52:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 65
Tiež pravda, že asi by neponúkali až takúto záruku, keby to nemalo opodstatnenie. S tým ale súvisí myslím aj to, aké materiály a povrchové úpravy, ktoré sa používajú pri výrobe. To už sa berie do úvahy aj hrúbka materiálu, odolnosť voči korózii, odolnosť voči UV žiareniu, farebná stálosť a kadečo ďalšie, to mi ani nenapadne teraz narýchlo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Mar 2022 8:57:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
kliossi a to toto vsetko si mam sledovat, ked budeme vyberat? lebo to ti je akoze celkom dost kriterii na porovnanie. ale tak zase na druhej strane, ked chceme vybrat poriadne a to myslim, ze chce proste kazdy hned na prvy raz, ked ide robit ci uz novu strechu alebo menit staru za novu. ked cokolvek robime na dome a okolo domu, tak vyberame aj podla toho, take veci, aby boli kvalitne a aj ta zaruka aby tam bola dostatocne vysoka. ze nech to uz mame da sa povedat naveky, aby sme to iste nemuseli riesit aj o niekolko rokov opakovane.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 29. Mar 2022 11:42:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
nooo mal by si. predsa len strecha je velmi dolezita no kvitujem tvoj zodpovedny pristup, ze sa snazis tolko dopradu pozistovat. aj si sa uz poe nejakej poobhliadal


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt