Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 4:49:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 10:45:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 74
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
U nás sa veci dosť riešia podľa toho, že ako čo vyzerá, proste musí všetko ladiť a pasovať k sebe. Takže to som rád, že je z čoho vyberať v tomto prípade. Aj čo sa napríklad tých farebných prevedení týka. Videl som napríklad u predajcu aj iné farby na výber než na webe, takže dá sa podľa mňa dohodnúť aj na tomto tak pomimo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 13:53:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Hej? S tym som sa ja napriklad nestretla, skor to bolo naopak, ze na strankemali aj to, co uz bohuzial neponukali, len sa na to nejak zabudlo a nestiahli si to z ponuky


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 11:59:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
tak to je dost neprofesionalne si myslim... lebo vsak najskor asi takto vyberas a uz ked mas nieco vybrate, tak potom objednavas alebo riesis toho predajcu... to muselo byt asi velke sklamanie, ked k tomu prislo... to si u akeho predajcu alebo skor vyrobcu takto pozerala?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 13:22:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
No ved to a clovek sa potom vies obava toho, ze ci ak si nieco objedna, tak ci mu to pride take, ake to maju napriklad vyobrazene na stranke a podobne. Hej hej sklamana som veru bola a moc. Priamo stranka vyrobcu to bola


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 9:05:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Mrzi ma, ze mas takuto skusenost, ale asi to nebol teda nejaky echt dobra firma, ked sa dopustila takejto veci...
Co mozem povedat, tak uz niekolko krat som riesil nejake veci ohladne krytiny... Prva dobra skusenost bola s Ruukki, takze aj po dalsie razy som rovno ich pozeral a u nich hladal, co som potreboval...
Sa mi proste osvedcili ako firma, ako overeny vyrobca a dodavatel, tak som nemal dovod pozerat ani nieco dalsie...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 10:58:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Eliot keď spomínaš ten vizuál, tak mi hneď napadlo, ako som si robil takú vizualizáciu, že ako ukáže aká strešná krytina na dome. To bolo také fajn, že sa dala navoliť aj farba fasády aj krytiny aj tuším akože tvar toho domu, aby si mal takú lepšiu predstavu, že ako to ukáže potom aj v realite.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 13:30:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
A to si mal nejakú takú všeobecnú alebo priamo nejaká značka také niečo ponúka? Vizualizácie sú podľa mňa super, človek získa väčšiu predstavu. Je to rozhodne lepšie ako si len tak niečo objednať na blink


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 9:55:28 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
To by som si netrúfol kupovať krytinu na strechu bez toho, aby som ju videl, asi by som sa neuspokojil ani len s nejakými obrázkami a podobne. Sú proste veci, na ktorých si dávam záležať, hlavne takto, keď ide o dom a s tým veci spojené. Však tých predajcov je veľa, vieš si aj na nete nájsť, že kde by bolo fajn ísť pozrieť, kde majú takú krytinu, akú by si chcela.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 13:46:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
Este je fajn ak najdes podobny dom ako chces s takou krytinou, vies, ze to vidis nazivo, ale to sa tiez nemusi len tak postastit


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 8:40:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
To by som povedal, že to by musela byť fakt náhoda. Dávno som nevidel tak, že fakt rovnaké domy. Aj tie staršie, keď si ľudia prerábajú, tak to vie veľa spraviť už len to, keď sa dá nejaká nová moderná fasáda plus k tomu nová strecha a ani by človek nepovedal, že dom má aj vyše päťdesiat rokov.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt