Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:41:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 14. Máj 2020 11:09:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
martta16 píše:
...magic...úplne s tebou súhlasím!...my sme zase pred dvoma rokmi začali stavať, veď už aj bývame a rekuperáciu ste si dali urobiť...boli to správne investované peniaze...


SOM RAD, ZE MAS TAKY ISTY NAZOR. CHCEL SOM SA SPYTAT, ZE KTO VAM REKUPERACIU ROBIL ALE VIDIM, ZE UZ AJ NETTA SA TA TO PYTALA, TAK SI POCKAM NA ODPOVED, ABY SI TO NEMUSELA NA DVA KRAT PISAT :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Máj 2020 11:06:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...netta a magic...rada vám obidvom naraz napíšem od koho máme rekuperačnú jednotku...my máme značky Wolf a oni nám vybavili aj externú firmu, ktorá nám to všetko namontovala...my sme komunikovali len s nimi a oni nám všetko vybavili a super aj porobili...sme spokojní s ich prácou a prístupom...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 16. Máj 2020 6:14:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@martta16 ako pozerám, tak už ste tu viacerí, ktorí majú od nich rekuperáciu a tuším som videla, že tu niekto písal, že má od nich aj tepelné čerpadlo. Oni sa aj tým zaoberajú? A ako si s nimi začala komunikovať? Hneď telefonicky alebo najprv cez e-mail?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 16. Máj 2020 9:33:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
martta16 píše:
...netta a magic...rada vám obidvom naraz napíšem od koho máme rekuperačnú jednotku...my máme značky Wolf a oni nám vybavili aj externú firmu, ktorá nám to všetko namontovala...my sme komunikovali len s nimi a oni nám všetko vybavili a super aj porobili...sme spokojní s ich prácou a prístupom...


TAK TO SME NA TOM ROVNAKO, LEBO AJ MY MAME OD NICH JEDNOTKU. MNE TYM PADOM VIAC NEMUSIS PISAT, KEDZE O CELOM POSTUPE A O ICH SERIOZNOSTI A KVALITE VIEM.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 17. Máj 2020 9:05:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...netta...áno, oni ponúkajú aj tepelné čerpadlá a ešte aj kotle a solárne systémy...dokonca keď má domácnosť napríklad tepelné čerpadlo a aj rekuperáciu tejto jednej značky, tak sa to dá spárovať a ovládať cez jeden ovládač, alebo ovládať cez smartphone či tablet...a čo sa týka komunikácie, tak začala som tak, že som vyplnila na ich stránke kontaktný formulár a už potom sme si písali cez e-mail a aj telefonicky...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 17. Máj 2020 9:43:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@martta16 fakt? Tak to som nevedela, že ešte aj solárne systémy. Super ;) :) Ten kontaktný formulár som videla, že majú na stránke, tak som si aj myslela, že to je najrýchlejší spôsob ako sa s nimi spojiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 20. Máj 2020 8:47:05 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Chcel by som sa spýtať odborníkov (ak sú tu nejaký) ako mám postupovať, keď chcem v dome rekuperáciu? Zatiaľ máme postavenú hrubú stavbu bez strechy. Teraz riešime strechu a keď bude tá hotová, tak prechádzame robiť dovnútra. Najprv ide elektrika, voda, kanalizácia a až potom rekuperácia? Alebo aký je presný postup?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Máj 2020 13:14:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Chcel by som sa spýtať odborníkov (ak sú tu nejaký) ako mám postupovať, keď chcem v dome rekuperáciu? Zatiaľ máme postavenú hrubú stavbu bez strechy. Teraz riešime strechu a keď bude tá hotová, tak prechádzame robiť dovnútra. Najprv ide elektrika, voda, kanalizácia a až potom rekuperácia? Alebo aký je presný postup?


ak uz idete robit strechu, tak si pomaly zacni zistovat firmy, ktore sa venuju rekuperacii.
daj si spravit cenove ponuky, atd.
aby si to potom narychlo nemusel riesit.
a uz dana firma ti povie, co vsetko musis mat spravene, aby ti prisli rekuperaciu montovat.
no rozvody sa robia uz pri hrubej stavbe.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Máj 2020 15:29:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Toto som presne potreboval vedieť Kisto. Lebo je toho toľko veľa, že fakt neviem kde začať a na druhej strane nechcem nič zabudnúť a potom to na rýchlo riešiť. Tak hovoríš, že už firmu vyberať. A nevieš len tak náhodou nejakú poradiť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 28. Máj 2020 7:03:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...netta...veru aj solárny systém by ti vedeli predať a namontovať...okey, tak už by si tým pádom mala vedieť všetko...ale ak by predsa len bola nejaká otázka, tak kľudne sem s ňou, dobre?...chodím sem stále, takže by som ti odpísala a poradila...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt