Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 10:43:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 595 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 01. Jún 2020 7:13:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Toto som presne potreboval vedieť Kisto. Lebo je toho toľko veľa, že fakt neviem kde začať a na druhej strane nechcem nič zabudnúť a potom to na rýchlo riešiť. Tak hovoríš, že už firmu vyberať. A nevieš len tak náhodou nejakú poradiť?


rozumiem, viem o com hovoris, kedze som si tym vsetkym presiel.
nestaval som novy dom ale prestavoval som na komplet stary a tiez to dalo poriadne zabrat!
vies co, my sme neriesili centralnu rekuperaciu, lebo uz to nebolo moc mozne ale dali sme decentralnu a jednotky tie decentralne mame znacky Wolf.
videl som, ze maju v ponuke aj centralne, tak skus ich oslovit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 01. Jún 2020 9:55:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Áno? Ty si riešil decentrálnu? Vidíš, to som ani nevedel, keďže som sa ťa to úplne zabudol spýtať. Ma zaujímalo iba to, aby mi tu niekto poradil, sorry! Idem ich teda kuknúť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Jún 2020 7:35:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
milanjediny píše:
Áno? Ty si riešil decentrálnu? Vidíš, to som ani nevedel, keďže som sa ťa to úplne zabudol spýtať. Ma zaujímalo iba to, aby mi tu niekto poradil, sorry! Idem ich teda kuknúť.


v pohode, z toho si nic nerob.
ano, my sme riesili decentralnu, kedze ako som napisal, tak s centralnou by uz bolo vela prace, nakolko sme len prerabali dom.
pozri si ich a ked tak im skus napisat, aspon cenovu ponuku aby ti spravili a uz potom sa rozhodnes, ci to budes riesit s nimi alebo s nejakou inou firmou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Jún 2020 10:21:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@martta16 ten zatiaľ neplánujeme kupovať, lebo toľko peňazí nemáme ale do budúcnosti dobre vedieť :D :) ;) Jasné, budem na teba myslieť, keď niečo nebudem vedieť, tak hneď sa ťa sem prídem spýtať, to si píš :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Jún 2020 11:05:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Aaa k tej decentrálnej ste čo potrebovali? To je nejaké jednoduchšie? Lebo moc sa do toho nevyznám, tak by si mi to mohol vysvetliť, ak ti to nerobí problém. Áno, to presne plánujem spraviť. Chcem jednoznačne vyskúšať aspoň cenovú ponuku a aby ma ako tak dali aspoň do obrazu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Jún 2020 9:45:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...netta...oki dohodnuté, tak pekný zvyšok dňa a aj pekný víkend ti prajem, keďže už znovu tu máme piatok... :) ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 11:41:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
milanjediny píše:
Aaa k tej decentrálnej ste čo potrebovali? To je nejaké jednoduchšie? Lebo moc sa do toho nevyznám, tak by si mi to mohol vysvetliť, ak ti to nerobí problém. Áno, to presne plánujem spraviť. Chcem jednoznačne vyskúšať aspoň cenovú ponuku a aby ma ako tak dali aspoň do obrazu.


K decentralnej potrebujes jednu dieru, kde jednotku osadis a mas spravene. Decentralne vetranie je velmi jednoduche. Akurat nevyhoda je, ze to musis situaovat tak, aby jednotka bola na bocnej stene, musi to zasahovat von, aby sa ten vzduch vymienal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Jún 2020 13:46:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Majo to mas pravdu ale vzdy je to jednoduchsie ako to centralne vetranie, ktore ked ti robia dodatocne, tak uz to mas v pohladoch a je ti to vidiet.
To nie je bohvieco, nevyzera to dobre.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Jún 2020 18:18:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Ale to iba v tom prípade Mossi, keď prerábaš dom, nie? Však pri novostavbe hádam každý vie dopredu, či chce rekuperáciu alebo nie. To by mi už prišlo divné, keby to niekto mal v pohľadoch spravené a pritom nový dom :shock: :shock:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Jún 2020 9:35:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Edo ano, tieto decentralne jednotky sa vacsinou montuju do bytov alebo do starych domov, ktore clovek preraba a chce mat lepsie odvetravanie.
Do novostavieb je jasne, ze si davaju vacsinou centralne vetranie.
Vela krat uz architekt to da do projektu a ked aj nie, tak dodatocne si to clovek riesit s firmou, ktora mu presne navrhne kadial pojdu potrubia, atd.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 595 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot], struhlik a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt