Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 0:46:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 9:50:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
presne, ono mozno vela ludi ma na toto taky nazor, ze by si to nedali robit prave kvoli tomu, ze na to nemaju dostatok miesta. ale na to skutocne netreba nejak vela placu, aj ked technicka miestnost malicka, vsetko sa da, ked sa chce. a ten dizajn, co si spomenul, na to si tiez potrpia, vobec to nevyzera tak zle, ako by si mozno niekto predstavoval:) tiez som mala predtym v hlake, ze to musi posobit seredne a velko, ale opak je pravdou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 14:12:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
ono ked si nevies napriklad dat rady, kam tu rekuperaciu umiestnit, tak aj dana spolocnost ti v tomto moze pomoct. neviem ako to je u inych, ale nam Wolf aj v tomto dost pomohol, takze sme boli radi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 13:44:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
samrix, prisli vam ju aj namontovat, ci ste si to nejak svojpomocne?ak sa take nieco samozrejme vobec da :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 10:02:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
no neviem si predstavit, ze by si to niekto robil sam, ale ako keby sa dalo a mam take znalosti, tak preco nie :D jasne, prisli, prediskutovali sme najprv, kde by to bolo najvhodnejsie, pomeralo sa to tam, do technickej miestnosti sa vosla v pohode, takze som rad. aj ked to nevyzera nejak zle alebo co, ale aj tak som rad, ze je to take skryte. aj vy rozmyslate nad rekuperaciou?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Mar 2023 10:31:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
A ak sa môžem spýtať, čo sa servisu týka, to vám nejako chodia pravidelne kontrolovať alebo to takto nefunguje? Nerobíte si sami ten pravidelný servis? Vôbec neviem, zaujímam sa:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Mar 2023 9:55:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
tak zatial boli u nas raz, aj to len kvoli takemu drobnemu nastaveniu, ale vsetko mi pekne vysvetlili, takze uz s tymto snad problem nebude. ale tak nastastie to nebolo nic vazne a ochotne nam technik ukazal, co s tym nabuduce, ak sa to zopakuje, len nam vyhodilo daku chybu. no a filtre si menim ja, takze kvoli tomuto takisto netreba volat, za co som samozrejme vdacny, ze si to dokazem aj takto sam vymenit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 11:02:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
no ja neviem akoze, mam pocit, ze keby si ju dame namontovat, tak by som pravdepodobne vyvolavala v jednom kuse, to by ich podla mna aj porazilo :D som taka, ze radsej sa dvakrat spytam ako spravim nejaku chybu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2023 14:23:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Malacky
vobec nie, to sa mylis:) tam zase toho vela robit netreba, len raz za cas sa skontroluju filtre. preco by si vyvolavala? myslis, ze sa to tak casto kazi ci preco?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2023 12:46:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
no to ja práveže vôbec neviem, ale keď si predstavím tú výmenu filtrov, tak mi proste napadne niečo, čo sama istotne spraviť nezvládnem. alebo teda aspoň nie prvýkrát, keby že to vidím, niekto mi predvedie názornú ukážku, tak asi v pohode, ale inak je toto proste pre mňa španielska dedina, to je jasné :D nie som absolútne technický typ, ale to myslím, že takmer žiadna žena nie je :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 26. Máj 2023 13:39:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
presne tak, aj mne to veru stačilo raz vidieť a odvtedy to v našej domácnosti robím už len ja. samozrejme, že keby sa niečo stalo, zmenilo, pokazilo, tak voláme, ale všetko je ok odkedy sme si ju zaobstarali.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt