Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 9:39:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2023 10:20:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
nie nie, pisal som, ze sestra s muzom si davali robit. ale tak oni popravde ani velmi nevedeli, na co vsetko je to dobre, chceli to hlavne kvoli tym spominanym plesniam. a teraz su radi, ze sa na to nakoniec dali, lebo ten vzduch je proste neporovnatelny.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 11:13:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Tak to je podla mna taky primarny dovod, preco sa to vobec dava, nakolko znizuje vlhkost, ale nie je to samozrejme jedina vec, na co je dobra. Co sa tyka pachov po vareni, tak s tymto pri rekuperacii uz nemas absolutne ziadny problem, ja osobne som to fakt neznasal, ze to varenie bolo citit niekolko dni aj u nasich :D To ma uplne iritovalo, takze ak ma niekto s tymto tiez problem, tak odporucam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 10:22:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
súhlasím, má to aj túto výhodu, a to hovorím z vlastnej skúsenosti:) v predošlom byte to bolo proste tak, že sme ani tým samotným vetraním (oknami) nevedeli ten pach odstrániť, držalo sa to dokonca aj v záclonách :D takže v tomto je to fajn, nemusíš tak nejak na to vetranie neustále myslieť. zakaždým, keď som odchádzala z domu, tak som myslela na to, že som zabudla vyvetrať a keď prídem po práci domov, tak tam bude totálne nedýchateľný vzduch :D teraz si to viem spustiť a riadiť telefónom, aj keď nie som doma, takže za mňa sto bodov pre toho, kto toto vymyslel:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 11:46:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
tiez si myslim, ze je to velka pomoc:) to by si mnohe firmy ozaj mali zobrat priklad, lebo teraz uz co sa neda ovladat smartfonom, akoby ani neexistovalo :-D uz sme si takisto zvykli na tie telefony, akoze za mna - som stara skola, ale co sa tyka veci, ktore nejakym sposobom ulahcuju zivot, tak tie jednoznacne kvitujem.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 8:49:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Ano, takto to ma napriklad aj Wolf, ze maju proste posparovane vsetky zariadenia so smartfonom, cize ked si niekde na cestach, vies si skontrolovat a nastavit vsetko aj mimo domu, to je za mna super vecicka.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 13:55:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Feb 2019 11:25:42
Príspevky: 20
Maju to vsetky spolocnosti uz takto v dnesnej dobe? Mne sa nezda, ci? Ked sme si davali robit pred rokom cenovu ponuku v inej firme, tak nam toto povedane nebolo, vobec si na to nespominam. Rozhodne by nam to ulahcilo narabanie so samotnymi zariadeniami. Takisto si myslim, ze je tam taka vacsia istota a pocit, ze vies, co sa u teba doma deje, aj ked tam fyzicky nie si :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 11:40:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
no my to takto mame tiez a je to ozaj na nezaplatenie. rekuperaciu ovladam len takto. uz sa nam inak stalo aj to, ze nam tam maly nieco postlacal, uz ma k tomu obmedzeny pristup jednoznacne!:D no a nevedeli sme to dat do povodneho stavu, tak sme sa takto spojili s technikom cez aplikaciu a bolo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 10:56:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
Tak ale to sú zase také veci, ktorým pár tlačidlami asi veľmi nastavenie nerozhodíš. A kde ju máte? Som myslel, že väčšinou sa dávajú do nejakých tých technických miestností, no nie? Akože chápem, že asi nie každý má na to priestory, ale inde si ju asi ani predstaviť neviem.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Feb 2023 8:39:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
ono v podstate nezalezi ani tak na mieste, kde ju mas umiestnenu. ano, vacsinou sa davaju do technickych miestnosti, tiez ju mam namontovanu tam, ale nie je to podmienka ci pravidlo. hlavne je, aby bol teda k nej fajn pristup, kedze sa pravidelne musia menit filtre napriklad. ale tie jednotky su robene tak, ze sa vacsina z nich zmesti aj do skrine, ak by niekto uz ozaj nemal miesto, pripadne tu spominanu technicku miestnost.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Feb 2023 10:27:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
To je fakt, co sa tyka rozvodov, tak to sa natiahne riadne, ale ta samotna skrinka taka velka nie je, cize nie je ani tak problem s tym niekam ju umiestnit. Teraz uz dost dbaju dokonca aj na dizajn tych skriniek, to sa tiez ceni, ked to velmi nespati priestor. Samozrejme, je to druhorade, hej, to som len podotkol, ze proste dokonca aj takato vec sa v spojitosti s tym riesi:)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt