Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:50:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 8:37:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 55
Ono ani tá plechová nemusí byť zlá podľa mňa, ale to mi príde také narýchlo zbúchané, pri murovanej máš takú väčšiu istotu, že to bude stáť ešte aj vtedy, keď tu my nebudeme. Podľa mňa to bude stačiť v pohode, na garáž asi viacej netreba. Pozerám, že sú aj brúsené aj nebrúsené... Ktorú z nich? Priklonil by som sa osobne k tej brúsenej...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2023 13:17:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
hej hej presne tu som pozeral a asi pravdepodobne pri nej aj skoncim. ved to a ja by som chcel vies spravit na bocne steny aj taky ten odkladaci system, tak potrebujem aby boli steny proste pevne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 8:36:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Tak to ked tam chces aj taketo nieco davat, tak to rozhodne nejak pevnejsie to spravit. V tej plechovej ani neviem, ci sa to moze kadeco davat na steny, to je podla mna proste len taka buda, kde odstavis auto a to je tak cele.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 11:04:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
nemas tym co pokazit, ked sa rozhodnes pre tehlu.
dost si vsimam v poslednej dobe, ze idu nejak do popredia aj tie zateplene tehly.
ale to by v tomto pripade asi nebolo vyslovene nutne pouzit.
takze normalna klasicka tehla, brusena, co sa tyka hrubky, tak nieco okolo tych 25 musi stacit.
nevsimol so si, chces to aj zateplovat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 13:59:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Aj ked je to len garaz, isto by som ju zateplil, no asi klasicky polystyrenom, tie tehly zateplene by sice boli fajn, no neviem, ci by to v ramci garaze nebol taky zbytocny luxus. @croccus takze si viac menej uz rozhodnuty? Bol si pozerat aj ceny?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2023 8:29:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
To si nemyslim, vsak vyhoda je v tom, ze by sa to nemuselo potom uz dodatocne zateplovat. Neviem, ako to vychadza cenovo, ci je tam nejaky rozdiel vlastne, keby porovnavame tu zateplenu tehlu a zvlast tehlu a polystyren este na zateplenie. Toto by som si mozno preveril, aby som vedel, ktora moznost bude vyhodnejsia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2023 13:13:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Ale hej vsetko to zalezi od ceny materialu, ako si vies pozhanat a ci nahodou nemaju niekde nejaku akciu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2023 9:35:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
Nedá sa to podľa mňa jednoznačne povedať, čo sa viacej oplatí. Pretože treba myslieť aj na to, že čo objednávaš, akú tehlu, koľkatku a a aj to zateplenie aké by si dával, lebo však tam je tiež viacej možností, čo vybrať a a ako to nakombinovať všetko spolu. Výhoda je hlavne v tom, že keď dáš tie zateplené, tak potom už len fasáda sa natiahne, je to menej pracné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2023 13:42:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
hej hej aj tak sa da na to pozerat. kazdy si trufne na nieco ine alebo si zavola rovno partiu ktora mu to spravi. no kazdopadne si treba vybrat kvalitny material, z coho sa bude stavat a to ci uz to bude zateplena alebo klasicka tehla. pri garazi by aj 2 tehla mohla podla mna kludne stacit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 7:04:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
hlavak viem, ze Heluz mal cca pol roka dozadu akciu na tehly, tam sa dalo nemalo usetrit veru. bolo to s dodanim ale az teraz nejak v marci alebo ako. tak som zvedavy, ci sa niekto ozve, co takto kupoval, lebo boli tu aj taki, co to vyuzili, aby usetrili, ze im stavba zas tolko neponahla. ale teraz popravde neviem o nicom, treba si to sledovat sem tam, pripadne si prebehnut net, ze kde za kolko co ponukaju, nie su zase na chlp rovnake tie ceny.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt