Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 8:16:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 656 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 12:26:13 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Kozo mne sa to tiež celkom pozdáva, len preto aj píšem, že či niekto náhodou neriešil niečo podobné, že ako to u neho prebiehalo. Resp. nejaké rady, či sa mi neujdú. Nemyslím akože čo sa týka nejakých papierovačiek, toto je iná kapitola, ale čo sa roboty týka a tých materiálov a tak. Hej, lebo to by sa aj čas ušetril, keby sa to zatepľovať nemuselo si myslím.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 10:28:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
gorhio aj mas nejaky prehlad, ze ktore sa tak najviac zvyknut pouzivat pri tych stavbach? myslim, ze medzi 38 a 50 je dost velky rozdiel, ze tych 12 jednotiek vie dost vela spravit. vies, ze ci 38 nie je malo a potom 50 az moc vela alebo tak. viem, ze je aj medzi moznost, ale prave tieto dve mi tak padli do oka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 7:30:12 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
asi take, ako mas v projekte naplanovane od projektanta, no nie? ano, je to rozdiel, ale tak zalezi aj od inych veci, podla ktorych sa vybera hrubka tehal. nerozumiem sa do toho neja, tak tu nechcem mudrovat, nie som ani na to odbornik proste. ale z nejakeho dovodu tam asi bude na vyber viacero moznosti. ved aha, staci sa aj predajcu opytat na to, ten bude isto vediet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 13:16:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
tiez si myslim, ze to nefunguje tak, ze sa len vyberies do stavebnin, popozeras, co tam maju a objednas za kamion z toho a druhy hentoho. vsak to ma nejake podmienky, ktore treba drzat a nerobi sa ten projekt domu na zaciatku len tak pre nic za nic. vsetko je to dopredu stanovene, kazdu pripadnu zmenu treba riesit nie doma so zenou alebo s robotnikmi, architektom, projektantom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 9:25:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Zumbulak tak ale ja si hadam poviem, ze aky by som chcel dom. Akoze ze z coho ma byt postaveny, nie? A podla mna nie je problem ist do stavebnin a objednat to, co ti napadne. Samozrejme pri takychto vacsich mnozstvach budes musiet platit nejaku zalohu, lebo to ti asi ziaden predajca neobjedna len tak na verimboha tolkoto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 11:31:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
to neviem, ci by som bral taky projekt, kde si nemozem nic povedat, ako si predstavujem. my sme sice len prerabali a v podstate stale prerabame este starsi dom a tiez sme si sami povedali, co by sme chceli ako spravit. niektore veci som si robil uplne podla seba, pri niektorych veciach som si nechal poradit. to uz sam vies vycitit, ze co zvladnes a pri com sa ti uz ziada nejaka odborna rada.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 8:44:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
@habik co vsetko prerabate? aj vonkajsok aj interier? ci ste aj nieco pristavovali alebo tak nejak? som nejak vela otazok na teba vychrlila.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 9:01:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Tak pridam aj ja teba este par otazok. Neviem, ci si to uz spominal alebo nie, ale podla coho ste sa rozhodovali, ze z coho budete dostavovat? Pochybujem, ze si sa riadil tym, z coho je postaveny povodny dom, lebo pri starsich domoch je obtiazne sa k niecomu takemu presne dopatrat kolkokrat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 8:53:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
@simranka vies co, mam taky pocit, ze asi vsetko, lebo trva to vecnost uz teraz a este to aj potrva minimalne jednu dalsiu vecnost. ale vsak dobre, pomaly sa aspon porobit nieco. odrazu si ani neviem moc predstavit, ze by sa to zacalo robit. aj vnutri aj vonku aj sme pristavovali, takze fakt prace vsetkeho druhu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 11:43:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 58
Bydlisko: Trenčín
habik to mas zaujimavu mernu jednotku ti poviem... si kupil alebo planujes kupit cez tu akciu, co ma heluz?... som si to vsimol volakde ako reklamu...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 656 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt