Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 14:24:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 12. Aug 2020 9:19:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
grogo píše:
kisiacka tak potom pozeral to iste, co aj ja. tym padom nepotrebujem nic viac vediet. myslel som si, ze bol zistovat priamo v nejakych stavebninach a ze mu tam povedali aj nieco ine ako len to, co je na internete.


Nie, nie to nebol. Ako chce ísť ale až potom, keď už budeme aj objednávať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Aug 2020 9:06:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
kisto píše:
presne Majo ako si napisal.
ano, bol to dobry vyber, uz som sa o tom presvedcil aj ja!
niekedy je lepsie si priplatit a mat kvalitu ako kupovat lacne veci a potom cely zivot nadavat.


Samozrejme, ze to je o mnoho lepsie! Nemam rad takych ludi, ktory setria a potom prvy rok sa tym vystatuju, ze ved oni maju kvalitu za super peniaz a potom po dvoch rokoch uz uplne ine reci a uz nadavaju, hresia. Fakt je lepsie raz si pripratit a mat pokoj na viac rokov! Vsak to sa aj smejem, ze vela krat sa stretnem s nazorom, ze ved Porotherm tehla je najdrahsia ale uz nikto ti nepovie, ze ma najlepsie vlastnosti. U niektorych rozhoduje cena a nie vlastnosti, tak to bohuzial je!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 20. Aug 2020 12:29:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
smutne je Majo, ze drviva vacsina, dovolim si tvrdit ze okolo 80-90% je takych, ktory pozeraju na cenu a nie na technicke parametre produktov :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Aug 2020 11:46:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
...to nie je pravda kisto!..v mojom okoli sa zase stretavam s tym, ze ludia su ochotni aj viac zaplatit, len aby mali kvalitu a aby potom uz do buducnosti nemuseli nic opravovat, nic riesit, len si spokojne v dome nazivat..takze nehovorim, su aj taki, ktori setria ale su aj taky, ktory si radsej zaplatia viac za kvalitu..nemozme vsetkych hadzat do jedneho vreca!..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2020 11:02:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
tak to rad citam samrix, ze v tvojom okoli su ini ludia! tiez si myslim, ze by viac ludi tak malo zmyslat!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Sep 2020 8:42:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
...presne ako pises..mozno ked si precitaju taketo diskusie tak pochopia, ze lepsie je priplatit si za kvalitne materialy!...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:28:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Caute, caute. Na zahrade planujeme postavit taky mensi zahradny dom, kde bude aj posedenie ale kde si chcem odkladat aj nejake tie zahradne veci, ako kosacku, lopaty, atd. Z akeho materialu by ste odporucili stavat? Spravit to murovane z tehly alebo dat len nejake osb dosky?? Ake mate skusenosti?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 7:58:00 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Romikg00 pokial tam chces mat aj zahradne naradie, tak jednoznacne by som skor postavil murovany zahradny dom. Predsa len je to vacsia istota, ze ti to niekto len tak nevyvali a nepoberie vsetky veci. Ked pocujem osb dosky, tak to vo mne evokuje pocit, ze to nic nevydrzi a ze clovek do toho buchne a je to na zemi :lol: :D My napriklad tiez mame murovany zahradny dom a uz aj s fasadou a super to vyzera. Aj dom aj tento zahradny spolu ladia :) 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Okt 2020 10:19:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Ved tohto sa presne aj ja bojim, ze ci by to bolo dost bezpecne. A ty ju mas vymurovanu z akej tehly? Ci iba z porobetonovych tvarnic?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 14:11:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
romikg00 píše:
Ved tohto sa presne aj ja bojim, ze ci by to bolo dost bezpecne. A ty ju mas vymurovanu z akej tehly? Ci iba z porobetonovych tvarnic?


Tento rok som tiež riešil vzadu za domom malý dom, ktorý bude slúžiť ako zimná "terasa" + miestnosť na náradie a múroval som to z tehly. Tehla sama o sebe má dostačujúce tepelnoizolačné vlastnosti, keďže má "rebrínové" vnútro, ktoré je samo o sebe izolácia. Preto uvažujem, že tento "dom" nebudem ani zatepľovať. Byť tebou to tiež tak spravím.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt