Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 2:32:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 03. Feb 2022 11:53:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Aha, takze preto sa ludia rozhoduju v prevaznej miere aj pre zateplenie. Bremmo a konkretne ake tehly mas na mysli? Ty si uz staval dom, vies mi teda poradit, coho sa drzat a ake asi zvazovat?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 12:00:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 71
Eliot tak to ci sa rozhodnes zateplit je na tebe aj podla toho ci sa ti podari zohnat firmu, ktora by ti to spravila a ze by ti aj v pohode dodali material bez omeskania. Hej hej uz som staval. Mam bungalov tak neviem, ze aky typ domu budes mat ty, reku aby som ti vedel poradit podla toho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Feb 2022 9:42:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
aha tak ale co sa tyka zateplenia je to na mne viac menej, ide len o firmu, ktora by mi to prisla spravit ok, to uz by som nejako dodatocne poriesil. ale co sa tyka tehly tak aku je najlepsie potom zvolit? hrubsiu alebo nejaky standard? lebo od toho sa odvija aj to co ste tu spominali ten spojovaci material, ci uz malta alebo pena ci?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 01. Mar 2022 7:50:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Obrázok

Borcan tak to je podla mna na tebe co sa rozhodnes dat aky spojovaci material vies ako. Co poznam aj ja kamaratov, tak niektori su napriklad za maltu a ini za penu, asi je to aj o preferenciach, kvalite a cene. Pozri, nam uz prisla dalsia varka materialu, tak sa tesim. Vy idete este len stavat alebo v akom ste stadiu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 8:55:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
strapino tak na paradu, to celkom fajn postupujete veru.
borcan to je asi aj na tebe aku hrubku by si sa rozhodol zvolit, ides aj zateplovat alebo nie? ak by si nesiel ked tak sa mozes rozhodnut aj pre plnenu tehlu ako taka alternativa k zateplovaniu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Mar 2022 9:32:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Borcan tak to je asi aj na tebe plus si môžeš nechať poradiť, či už od projektanta alebo ak máš nejaké odborníka, ktorý sa do toho viac rozumie ako ty. Asi teda aj nejako predbežne rozhodnutý že do akej tehly by si išiel?
Strapino no na parádu. To už naberá pekné kontúry domu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 8:06:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Erikmo hej hej tiež si myslím, že nám to ide dobre. A tak osobne som ani neriešil vzhľadom na to aká je doba, že ako nám to pôjde. Som vedel, že chcem stavať a hotovo. A postupne, keď má človek nejaký plán stavby a dodržiava sa tak nie je problém :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 9:00:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
inak to je super, ked ten material chodi takto ako to nazvat podla potreby stavby, pripadne ako to mate naplanovane, ze sa na nic necaka. u nas aj majstri vraveli ze to islo ako po masle. toho som sa totiz obaval vzhladom na tuto dobu, ako to vsetko pojde ale jedine co sa najdlhsie riesilo boli rozne povolenia a papierovacky :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 8:00:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
no tak ono pri stavbe domu je najtazsie to zacat riesit, plus vsetky tie papierovacky a vybavovacky, lebo na uradoch sa caka a este ked vieme ako to tam aj chodi. potom uz si len dohodnut so stavebninami navoz materialu v tomto pripade tehla, to uz je fajn.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Mar 2022 8:09:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Tak či úradné papierovačky, to neviem :D Kamarát sa teraz, no skôr v najbližšej dobe chystá stavať, a sám je taký nerozhodný že ešte do projektu zasahuje a mení ho asi podľa nálady, raz pivnicu, potom nie, potom zase že zrovnať svah a do roviny to bude, potom znova niečo iné :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt