Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 5:28:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 29. Apr 2022 5:52:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
...kresko vies co to ti tak postupne uz pride, niekto pride toto ti povie, pride dalsi atd atd. tiez ked sme stavali dom, v principe sa zapajala cela aj rodina, dedina kamarati kadekto :D takze z toho si uz budes vediet vybrat z tolkych informacii ze co je ok a zase, ak si pozries aj co sa na trhu ponuka a oslovis nejaku firmu ci uz s poradenstvom alebo predbeznou kalkulaciou tiez sa budes vediet rozhodnut...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Máj 2022 7:30:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Kresko suhlasim s tym co ti uz napisali, jednoducho ked sa rozhodnes stavat, tak sa tie informacie uz k tebe nejako dostanu a mozes filtrovat. Aj do mna sa starali taky, ze som ostal pozerat ci to myslia vazne, ako pokial je to odbornik nemam problem si vypocit konstruktivny nazor ale inak som si spravil podla seba.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 06. Máj 2022 7:29:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Ale jasne, ako da sa v tom zorientovat a hlavne si myslim, ze clovek uz ako tak dopredu vie z coho chce mat postaveny dom. Hlavne ked sa prihliada aj na kvalitu a rozne vlastni tych materialov. My sme stavali z 30-tky Porothermu a paradicka. Akoze ano je toho viac na trhu ale treba si aj zistit ako je to s dodavkami a podobne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 7:08:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Riccinot ale tak jasné každý stavia z takých materiálov aby bol ok s tým rozhodnutím a samozrejme sa prihliada aj na projekt, typ stavby, a podobne, či sa zatepľuje alebo nie. My sme použili 38čku a tiež ako parádička. Takže je to rôzne, hlavné je asi aj to, že každý aby myslel na to, že daný materiál má fakt dlhoročné vynikajúce vlastnosti, takže nie je o čom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 9:12:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
hah inak sranda vazne ze co si aj ja vsimam ako si napisal mattiass to je taky standard dobre tehly my sme napriklad na porovnanie pouzili 30tku Porotherm :) a tiez ako super. to je asi aj o tom aky typ domu, aky velky, na akom mieste, ci bude nejake zateplenie a dalsich xy dovodov vsakze. preeesne ako pises vyborne vlastnosti ale tak to nech si kazdy sam za seba uvazi ked sa rozhodne stavat akou cestou sa vyberie ako sa hovori.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 5:56:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
ako tak citam toto su asi take najbeznejsie alebo teda najcastejsie volene tehly ci? :) a co ste si ich vybrali aj ste sa rozhodli zateplovat potom? lebo ako aj hrubkou by som povedal ze to je taky stred, ze skor ano ci?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 6:35:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Grogo skôr je to o tom, asi aj aký typ stavby máš a teda v projekte pre aký typ sa rozhodneš si tak myslím. Tiež keď som staval sa riešilo že aj kde konkrétne chcem stavať, vieš ako keby je to niekde na severe na lazoch :D Tak volím aj ja možno oveľa hrubšiu tehlu, záleží, je to rôzne :) Hlavne teda ak nevieš, nechaj si poradiť :) Lebo to vidím aj teraz na kamošoch, čo stavajú chalupy, že teda silou mocou podľa seba a nevyzerá to dobre.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 8:30:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
zenor tak je to individuálne veru ako sa kto rozhodne, to je asi aj teda záleží na mieste kde sa stavia no. grogo a ty čo ideš stavať alebo len tak konštatuješ? tiež by ma to zaujímalo :D lebo teda ak je človek laik tak je lepšie si nechať poradiť od odborníkov, tie veľké firmy majú svojich zástupcov ktorí sa ti vedia ohľadom tohto venovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Máj 2022 6:29:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Renko to mas pravdu, a ved tak to ma byt aby vedeli pokryt cely trh a teda aj jednotlivy pristup k viacerym zaujemcom. Teraz je to tak ako co si vsimam vela ludia aj u nas v okolo dediny a blizkeho mesta sa rozhodli stavat. Tak reku dobre, ved nikto nevie ako to napriklad bude s hypotekami dalej pokracovat, isli do toho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Máj 2022 7:38:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@majenkooo hej no to je asi aj kvoli tym hypotekam veru ale inak si myslim ze ked sa clovek rozhodne stavat tak da sa najst fakt za normalnu a prijatelnu cenu material, a povedzme si, ked chces kvalitu tak asi nebudes hladat len to najlacnejsie, len aby bolo ako sa hovori.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt