Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 5:19:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 09. Júl 2020 9:14:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
Suplik písal si nejaký rozmer 107 ak som dobre videl,,To iný nie je?,,30mm to je hrúbka toho profilu ak som to správne pochopil,,Ale aká je šírka profilu?,,Aby som vedel že koľko profilov budem potrebovať?,,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 15. Júl 2020 18:16:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 74
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Sú aj s väčšou šírkou o niečo, len tam je potom iné to akoby uchopenie, to ako by si to musel montovať…
Pozri toto http://timbermax.sk/ploty tam keď si rozklikneš, tak nájdeš aké sú tie varianty, aj akú dĺžku majú ako ti to bude viacej vyhovovať…
Neviem no ide tam veľmi o to, že akú máš predstavu čo očakávaš, akoby si chcel aby to vyzeralo…
A ešte k tej šírke keďže je to 107, tak to je vlastne 107mm, krycia šírka…


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 16. Júl 2020 11:29:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@suplik tuto stranku som uz aj ja pozeral. Aj som im volal, ze ci sa mozem zastavit, zeby som sa pozrel co je to za material aka je to kvalita.
Lebo zase som bol so znamym, ktory mi dohovaral, ze betonovy plot bude najlepsia moznost, ze nebude cez to vidiet, neni nutna ziadna starostlivost. Ale mne to moc nejde do hlavy.
Zase az tak sa ludi stranit nemusime aby sme mali taky plotisko :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 23. Júl 2020 14:10:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Lmarek pomeráš si to a hneď budeš mať predstavu a dĺžku si zvolíš podľa toho koľko potrebuješ, aj ja som sa bol už na to informovať.
Najmä ma zaujímalo, či drevoplast na plot je rovnaký ako na terasu. Či nie je nejaký rozdiel v ich prevedení. Ale materiál je ten istý čo som zistil akurát v čom môže byť rozdiel tak vo vnútri akože komôrky aké majú, spôsob uchytenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 7:12:41 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Branikess mne sa to nepaci. To je take, ked nemas nejaky napad a predstavu, tak si das cely betonovy len aby nieco bolo a teda to by som ja nedal. :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 8:53:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Denislav ty si mi zmietol zo stola aj moju predstavu o hlinikovom plote :D Mas vobec na nieco pozitivny nazor? Lebo zatial mi to tak vychadza, ze keby sa riadim tvojou radou tak som bez plota este dalsie roky, uz bez tak teraz ho nemame uz cca rok a pol a teraz by sme este dlhsie nemali :D
Ale coraz viac ma to taha najskor k wpc, len vybrat farbu to budem musiet asi nechat na polovicku, nech sa zbytocne nepohadame :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 14:17:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Misulo, keby si velmi chcel ten hlinik tak do toho ides a ani neriesis, ale kedze nemas v tom celkom jasne, ze ti aj takyto nazor da chrobaka do hlavy a nieco na tom bude.
Ked niekto ma skusenost, tak ja tiez si radsej dam poradit, nejdem strmhlav do niecoho, o com nist neviem.
Farba by mala ladit najma aj s fasadou, nech to spolu ladi, nech to neni ako past na oko, u nas je toto celkovo v rezii zeny. Ci uz sa jednalo o farbu krytiny, fasady, vsetkeho :lol: :lol: Teraz to vyznie akoby som pod papucou :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 9:09:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Misulo tento material je aj mne coraz blizsi...Lebo to nevyzera nejako chladne, praveze na pohlad uplne ako drevo...Este aj take ako letokruhy alebo struktura alebo akoby som to povedal je na tom vidiet tak to ma oslovilo...Viem si predstavit to mat uz hotove bez mojho pricinenia, len to by som asi uz ozaj vela chcel... :mrgreen:

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 10:49:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
dahel, ale aka je zivotnost takehoto riesenia? Nezacne sa to tiez nejako po case rozpadat ako sa zvykne drevo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 31. Júl 2020 9:51:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"Salowel" Myslím, že nezačne, predsa len nie je to čisté drevo, ale je to kombinácia s plastom, čo zabezpečuje práve to, že sa nezačne ani štiepiť, ani nevybledne ani nenasiakne.
Mne sa to páči, pozeral som si už aj cenník na tom webe, čo suplik písal a aj po tejto stránke to nevyzerá vôbec zle.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt