Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pon 21. Sep 2020 10:35:48

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 117 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 01. Sep 2020 18:39:18 
občasný diskutér

tonak a preco by to nemalo vyzerat dobre?...nerozumiem preco si si myslel toto, co si pisal...ale mas pravdu v tom, ze proste nie je drevoplast ako drevoplast...vyroba je ina tym padom aj vysledok...

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 04. Sep 2020 9:00:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@tonak nemáš aj nejaké fotky z tade, že ako to tam vyzerá?...či sa tam oplatí ísť?...je tam čo pozerať?...

Offline Profil

PoslaťNapísal: Ned 06. Sep 2020 15:37:48 
okoloidúci

Romko síce som nebol v takej predajni,ale myslím,že showroom sa tak volá práve z dôvodu,že si tam máš pozrieť čo chceš kúpiť,,A ide o to aby si to videl reálne čiže musia tam mať vystavené nejaké tie kusy aby si človek vedel urobiť nejaký ten názor,,

Offline Profil

PoslaťNapísal: Ned 06. Sep 2020 19:02:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Jasné, že sa je čo pozerať...
Vieš si tam pozrieť ako vyzerajú dosky ako na plot ako na terasu v rôznych farbách...
Romko záleží aký si typ človeka, niekto nepotrebuje vidieť naživo, ale niekto áno a len na základe toho sa vie rozhodnúť, ja to kvitujem, pretože sa vieš osobne tam aj s predajcom pozhovárať, popýtať sa na to, čo ťa zaujíma a tá komunikácia je veľmi podstatná...

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 09. Sep 2020 20:03:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Napriklad ja potrebujem vidiet nazivo pretoze videl som uz aj drevoplasty ktore vyzerali ale ozaj ze umelo a tomu som sa chcel vyhnut...Chcel som aby struktura co najvernejsie pripominala drevo...Aby to dobre ukazalo...

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 10. Sep 2020 8:04:06 
okoloidúci

čaute je to asi štyri mesiace čo som vám písal že tiež už mám stĺpy a už len premýšľam čo medzi - no popustil som z toho, keďže sa iné veci u nás vyskytli, naši mali nejaký problém s elektrinou tak to sme riešili vybavovali, toľko telefónátov čo bolo okolo toho, no niečo nenormálne, tak až teraz je to pre mňa aktuálne - nejaké ceny ohľadne plotov by ste mi vedeli napísať? pre predstavu čo aký materiál vychádza?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 18. Sep 2020 8:46:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

renko: najjednoduchšie je tam dať drevené dosky...veď to keď vyblednú alebo čo tak vezmeš vymeníš a vybavené nie?...

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 117 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia