Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:54:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 11. Nov 2020 13:07:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Hamiz ja bez návodu zásadne už veci nerobím. Lebo to teda viackrát dopadlo zle :mrgreen: :mrgreen:

My sme drevoplast dali nakoniec na plot. Len farbu vyberala manželka a až potom sme sa boli pozrieť osobne ako dosky vyzerajú. Uloženie sme vybrali tak aby to bolo jednoduchšie, praktické a najmä aby nebolo vidieť do dvora.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 13. Nov 2020 11:53:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...konkretne aky typ drevoplastu si daval?...aku sirku?...chcem to aj ja... :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 17. Nov 2020 20:40:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Hrncica ale je vobec dobre montovat teraz takyto typ, material, ked uz je v podstate chladno? Ze uz nie su tie teploty vysoke?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 16:37:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Juriduri pri montáži aspoň Timbermaxu nie je s týmto problém, pretože sa pri tom nepoužíva nejaké to lepidlo alebo niečo, to na tieto veci je nutné si dávať pozor pri betónovaní, naťahovaní fasády a pod. Ale nie pri montáži plotových dosiek, ktoré sa montujú, šróbujú, tam nemá čo chladnejšie počasie pokaziť alebo čo. Pokiaľ je znesiteľne vonku tak sa to dá.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 9:53:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Drevoplastu nema co uskodit ak je kvalitny, aj by mu uskodilo nejakot eraz zeby bol vonku tak potom aj nasledne by vadilo to, ze by bol na plote a teda to nie je problem, tak netreba panikarit.
Ale pri plote je dobre, ze neni problem aby si si ho aj sam urobil. Ze to nie je nejako komplikovane ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 18:08:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...dusan k tymto doskam, tohto typu dostanes aj akoze nejake tie koncovky, sroby alebo co proste vsetko co k tomu treba?...nejaky prehlad o cenach si viem niekde najst??...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 19:18:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
vsetko zozenies od firmy..vela som o tom zistoval, ale najlepsie mi bolo nakontaktovat sa priamo na nich a popytat sa ako sa veci maju na co sa mam pripravit..
cena zalezi aj od toho, ze co chces aky rozmer dosiek a vsetko okolo toho..takze to je najlepsie dat si urobit cenovu ponuku presne podla toho kolko coho treba..inak taky hruby odhad si vies pozriet tu http://timbermax.sk/ceny-objednavky ako cca sa za m2 ceny pohybuju..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 17:41:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...juriduri nie ved to nevidim dovod akoby to ovplyvnilo kvalitu montaze alebo nieco take ked ide o plot...keby islo o nejake lepidlo alebo cosi to chapem, ale toto nie...:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 24. Nov 2020 14:30:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Deden sice je to len predstava ako m2 vychadza, ale je to lepsie ako nic, lebo ja napriklad som kedysi vobec ani len nemal predstavu o tom, ze kolko by ma vysiel plot a vsetko okolo toho. Lebo dlho som si tuto otazku pred sebou niesol po pravde, moc sa mi do toho nechcelo, ale napokon som sa prekonal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 24. Nov 2020 16:10:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Vasiak tá firma s tým robí takže u nich zoženieš všetky komponenty, čo potrebuješ k montáži aj aby to dobre vyzeralo, aj ukončené aby to bolo správne, to nemusíš mať z toho obavy.
Povedia ti čo potrebuješ a koľko toho.
Strutker sú veci do ktorých sa ani mne nechce. Ale niekedy proste nemáš na výber, nemôžeš roky niečo takéto odkladať. Predsa plot je podstatný, ten dotvára celkovo dojem z domu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt