Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:05:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 12. Feb 2021 13:09:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Len ked su nejake vraskave alebo nejake take to nie je problem, zeby sa v tom nejako drzali nejake necistoty?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 16. Feb 2021 9:42:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
necistoty mas na mysli akoze nejaky prach alebo co take?..pretoze ty si vies dosky lahko, jednoducho umyt..uplne staci ich hadicou vodou proste oplachnut a mas to ciste..nedrzi sa to tak zeby sa to nejako do materialu zazralo alebo cosi to vobec nie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 19. Feb 2021 21:47:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...deden ked naprsi na drevoplast nevpije sa to?...uz som videla rozne flakate ploty, ktore boli z takehoto materialu...ale neviem ci potom to aj casom zmizne, ci to poriadne preschne a nebude to vidiet alebo jak je to...aka by mala byt cca zivotnost takehoto plota?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 22. Feb 2021 13:07:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Hrncica pri kvalitnom drevoplaste sa nieco take stat nemoze, ten povrch by mal byt taky aby nenasiaklo nic do neho, pretoze ak nasiakne, tym padom sa to znehodnocuje a to uz nie je dobre.
To by ostali flaky a tie nezmiznu potom ani ked to preschne. Takze to je celkom problem si myslim.
Ono povrch drevoplastu by mal byt chraneny ochrannou vrstvou, aby nenasiaklo, aby ani mraz nenarobil sarapatu a podobne :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 22. Feb 2021 14:00:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"deden" Táto údržba to je to najlepšie. Že s tým nie sú žiadne starosti. Mám rád takéto riešenia, ktoré sú bez starostí a funkčné ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 23. Feb 2021 16:16:14 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Pepr len niekoho dokaze odradit to, ked je taketo riesenie drahsie.
Lebo vela ludi si mysli, ze je jedno o aky drevoplast ide. O ake riesenie, nepozeraju sa, ze ako to bude s terasou za rok za dva. Proste prizeraju na cenu hned ako kupuju a tam to casto troskota.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 23. Feb 2021 20:37:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
denislav: vidíš to, ale to je asi sto ľudí, sto zvykov...pretože ja teda pozerám aj na cenu...to by som klamal keby som napísal, že nie...ale v prvom rade mi ide o to aby bol plot dobre urobený, to nie je vec, ktorú by som chcel robiť zanedlho opäť...to by ma asi otočilo...toto nie sú príjemné starosti...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2021 17:57:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
denislav ovsem, ze to nie je jedno. To mas podobne ako pri dreve tiez nie je drevo ako drevo, su rozne typy a to iste plati aj pri tomto, nieco viacej vydrzi aj vonku aj ked prsi, nieco nevydrzi dokopy nic.

Takze je to normalna vec, ze su v tom proste rozdiely. Ale toto, co ste pisali, ze nestarat sa, tak to sa aj mna tyka nechcem mat nejako starosti s niecim co urobim, chcem to urobit a viac sa nestarat, predsa len chodim do prace, mame kopu inej roboty okolo domu, mame vela konickov a tomu sa chcem venovat predsa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 25. Feb 2021 18:06:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
na plot aj na terasu je dobry timbermax...pretoze to su dosky, ktore sa vyrabaju dvojitou extruziou, co zabezpecuje trvacnost...pevnost a kvalitu dosiek...ono je to dobre, ked sa nemusis o nic starat...tiez sa k takymto veciam priklanam...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 25. Feb 2021 22:31:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Kavil prave tento sposob vyroby ma svoje opodstatnenie...A aj tak je vela ludi ktori na to zabudaju, ze sa vobec nezaujimaju o tu...O vyrobu, o zivotnost...A to by mal byt zaklad...
Plot ved to je vec ktora ma sluzit desiatky rokov, ved to vidim ked si vezmem, ze nasi ked boli mladi, ked este len dom stavali, tak dali plot urobit a maju ten isty dodnes...A tak by to malo byt...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt