Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 5:21:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Ned 03. Jan 2021 16:38:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- najma podla mna si clovek velmi vela nervov usetri, ked necha veci na odbornikov, co to robia, lebo kym by sme prisli na to co a jak tak to by trvalo a su veci pri ktorych teda ja trpezlivosti nemam :D -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 08. Jan 2021 17:05:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@branikess tie ceny sú fajn, keď si vezmeš, čo všetko to zahŕňa. Že v tom je už aj práca započítaná, doprava na miesto, tak je to výhodné.
@kresko trpezlivosť nemám ani ja, keď ide o veci okolo domu, tak to by som chcel mať všetko hneď urobené a najlepšie lusknutím prsta, len vôbec to nejde tak jednoducho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Sob 16. Jan 2021 19:44:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Cowboy ale to je najmenej si požiadať o ponuku...Tiež som si tak žiadal a netrvalo to dlho a nacenili mi to so všetkým čo som chcel potreboval...Som im poslala všetko čo som chcel, že aké rozmery, čo si ako predstavujem a to podľa toho urobili...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 19. Jan 2021 13:08:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Ake rozmery si si daval? Aku dlzku dosiek? Ty si uz mal stlpiky vymurovane, ked si si ziadal o to?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 21. Jan 2021 18:03:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@tonak zabudol si na mňa?...chcel som vedieť, že či sa oplatí ísť sa pozrieť aj do showroomu kde dosky na plot a takto predávajú...či je možno tam niečo vidieť, či to má zmysel a neviem nenašiel som, žeby si mi písal...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 22. Jan 2021 17:43:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
filipio - na jeseň som si žiadal o ponuku v Timbermaxe lebo v lete sme urobili už stĺpiky, len už som tu písal, že proste kopa iných vecí sa vyskytlo tak sme museli toto odložiť na vedľajšiu koľaj a až na jeseň som sa tomu začal venovať - dostal som ponuku pomaly potom bol december a už som sa k tomu nedostal, až teraz, rozhodol som sa, že to dáme urobiť čo najskôr, keď sa počasie umúdri tak ideme do toho


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 26. Jan 2021 21:38:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Renko ty si si žiadal o plot na kľúč alebo len materiál?

My sme od nich brali len materiál, ale sme sa rozprávali vtedy, že robia aj montáž a teda keby sme mali väčší plot, že väčšiou plochu by bolo treba urobiť, tak asi by som to aj na nich nechal, síce išlo mi to od ruky, keď som došiel že jak na to, tak to šlo, ale nie som veru moc do týchto vecí :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 29. Jan 2021 19:39:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
romko kedze tam maju zverejnene dosky, ze mas moznost vidiet ako vyzera taky plot ako vyzera terasa...tak to dozaista stoji za to...lebo jedna vec je vidiet aj odtiene nazivo aj to prevedenie, ze si chytis aj ten povrch a vidis aj to jak je to urobene aby vlastne bola zabezpecena ta vyhoda protismykovosti...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 11. Feb 2021 11:22:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
povrchova uprava dosiek je rovnaka pri vsetkych, co ma ta znacka, co renko vyssie pisal? alebo su aj nejake hladne, aj vrubkovane? lebo videl som uz kadejake a neviem ci to je aj nejako funkcne, alebo je to len pre vzhlad alebo jak to mam chapat??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 12. Feb 2021 7:52:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
kozmonaut vies si realne predstavit akoby to bolo keby boli hladke?..
trochu by naprsalo a bolo by to take klzisko jak svet to som si viac ako isty je potrebne aby ta povrchova uprava bola nejako urobena aby proste sa nesmykalo..
aby to bolo bezpecne, lebo aj ked v lete z bazena, mokre slapky tak nemoze sa ti stat aby sa ti len tak nohy rozleteli..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt