Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 8:20:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 12:45:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Jasne, ze je to sto a jedno, ten plot, to uz je taka ceresnicka na torte, ked je vsetko ine hotove ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 11:47:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
...kolko vam trvalo urobit si terasu vlastnymi rukami?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Sob 24. Okt 2020 12:18:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Vasiak o terase čo som tu čítal, tak väčšinou to robila firma, že nik si nejako na to netrúfal, ale čo sa týka plota, tak tých ľudí, čo si ich robili samy je oveľa viacej ;-)
Pozri si napríklad toto http://timbermax.sk/ploty tu máš presne na tých obrázkoch, že ako sa to má robiť ako sa tie dosky majú upevňovať.
Ale to aké medzery si dáš medzi doskami je úplne jedno to je len na tebe že ako sa ti to páči, ako to chceš mať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 26. Okt 2020 20:54:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
...staci mat doma takeho majstra jak ja otca a vymysli take sposoby, ze dovidenia...tiez som mu toto co si dusan poslal vytlacila a ukazala lebo podla toho plot robil muz u nas doma, ale nie on si musi po svojom...ta tvrdohlavost ma raz do hrobu privedie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 27. Okt 2020 7:31:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
ketmaka aj sa mu to podarilo spraviť?
niektoré veci nie sú náročné, že keď to vidíš, vieš si aj bez nejakého návodu poradiť, ale sú aj ľudia, ktorí zbytočne špekulujú, vymýšľajú a veci miesto toho aby si ich uľahčili, tak si ich zbytočne komplikujú a to je k ničomu :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 29. Okt 2020 16:14:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...otvorila som si ten link co som tu nasla a tam som si otvorila akoze tie dosky ze varianty a to aj tensie aj hrubsie mozu byt na plot?...lebo ked som to lustrovala tak mi to pripada akoby jedny boli na terasy a je mozne ich pouzit aj na plot tak by som chcela vediet ci je to ozaj tak ci sa to da alebo len to nejako zle chapem?... :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 30. Okt 2020 14:16:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Hrncica neviem nemam o tom znalost, ale ked sa nad tym zamyslim tak logicky myslim, ze sa daju pouzit aj aj predsa len je to o tom pripevneni. Odolne musia byt tie dosky tak ci tak, ze nemali by ani vyblednut ani popraskat ani nic take a to je jedno ci by boli na terase alebo na plote. Len to uchytenie bude asi o inom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Ned 01. Nov 2020 10:11:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...logicky ano ale ci je to tak realne to neviem a to by som rada vedela...lebo teda ma to oslovilo len by som chcela vedeit ako je to realne s tymi velkostami na plot...co ma najvacsi zmysel, aky ten rozmer, co je najlepsie...este to aby mi plot vybledol... :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 05. Nov 2020 12:20:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
hrncica ale to je vsetko len o vas...o tom co sa tebe a tvojej rodine paci a na zaklade toho sa rozhodnete a urobite si to jak chcete...v tomto neviem ci by ti mal kto radit ked to je o tom vzhlade najviac...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 11:01:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Trombolat123 v prvom rade aspon pre mna je podstatna bezudrzbovost. Len problem je, ze som sa tu nedozvedel ako je to napriklad s hlinikom. S takymi plotmi, lebo to tiez myslim, ze o to sa starat netreba, ale neviem ci je to ozaj aj tak.
Ja som otvoreny akemukolvek materialu, len by som chcel pocut skusenosti. Nech nejdem do niecoho neovereneho :-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt