Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:41:00


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 31. Máj 2021 8:31:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
radko pisal si na webe, nemohol by si ale poslat mi link, ze kde konkretne??...nech to nemusim hladat?...ale by som sa rovno k tomu preklikal?...by ma zaujimalo, ze ci maju dost takych po Slovensku, ci k nam by nemusel niekto dlho cestovat, lebo to by potom pre mna asi stracalo zmysel...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 31. Máj 2021 9:14:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
..môžem jasné.. https://www.atmos.eu/servisni-technici/ tuto si nájdeš všetko, tam si zadáš podľa psč alebo podľa mesta a vyberieš, čo chceš..kde by ti to vyhovovalo najviac, ale čo sa týka toho, žeby to strácalo zmysel, poviem ti tak, že všade je niekto, po celom Slovensku majú niekoho takže vôbec sa nemusíš obávať, žeby si nenašiel niekoho vo svojom okolí.. ;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 02. Jún 2021 9:14:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Radko, ale toto ti je dobra vec, ze vies, ze je ich vela, ze si najdes niekoho blizko a len s tym budes veci riesit, to vela veci ti ulahci a celkovo aj komunikacia bude jednoduchsia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Jún 2021 9:38:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Radko takto si nájsť niekoho to je veľké plus myslím, že človeku to veľa uľahčí, že si vie už na nete nájsť tieto informácie a priamo sa môže na niekoho obrátiť. Kedysi o takýchto veciach ani nechyrovali napríklad naši rodičia.
To otec, keď kúrenie riešil tak musel po známych zisťovať, kde čo a ako, tak to bolo všetko oveľa komplikovanejšie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 03. Jún 2021 10:36:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Livianito kadejako to bolo, ale myslím, že my si môžeme užívať to, že vlastne máme takéto možnosti.
Lebo teraz môžeme vybrať aj rôzne značky, rôzne typy, tiež aj technikov, takže fakt je to len na nás aby sme si porovnali urobili si obraz a rozhodli sa.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Jún 2021 9:54:56 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Cyclon to je tak, mne veľmi pomohlo to, že som si porovnal, že vlastne aj kto mi čo ponúka, že aká značka čo, čo môžem kde za akú cenu získať a tiež ako dlho je výrobca na trhu.
Lebo ono sa to možno síce niekomu nezdá, ale pre mňa je to podstatné, lebo keď je roky výrobca na trhu to znamená, že aj kotle prispôsobuje tomu, čo akurátne je treba, že spĺňajú normy a najmä sú prispôsobené tomu, čo človek v tejto dobe očakáva.

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Jún 2021 10:29:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 27. Mar 2017 9:40:38
Príspevky: 41
aj je nejako dane nejakym zakonom alebo normou ako casto je nutne skontrolovat funkcnost kotla?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Jún 2021 15:55:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
cyclon len niekto to vnima tak, ze je mu to skor na skodu, ze je toho viacej..comu sice ja nerozumiem ale kazdy to mame uplne inak..pre mna je proste zaklad to, ze viem si teraz aspon porovnat ake su rozdiely aj medzi znackami..kedysi o niecom takom sme ani nechyrovali...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Jún 2021 8:14:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Kapral je to dane, ale presne si to uz nepamatam, ze na ake obdobie, to by som musel pohladat, ale viem, ze to treba, lebo to som si hned zistoval, ze ako co.
Predsa len ked pozeras kurenie a riesis, co by bolo najvhodnejsie, tak si to pozeras z kazdej strany.
A mna proste zaujimala aj ta udrzba, aj celkovo ta starostlivost o kurenie ako take.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Jún 2021 8:34:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Tri roky by mal byť interval kontroly, ak si to teda dobre spomínam. Takže treba to dať v tom časovom intervale pozrieť. Pretože ide hlavne o to aby sa nestalo, že kotol počas tuhej zimy vypovie alebo čosi.
To myslím, že by bol fest problém a neviem či tomu by chcel niekto čeliť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt