Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:11:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 9:31:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
cize da sa aj tak spravit, ze niekde sa daju tie pevne a niekde posuvne? videl som tie posuvne na dverach jedine, tak preto som sa pytal na to. neviem, ci sa to zvykne aj na okna. viete mi poradit aj niekoho, kto sa venuje aj takym aj takym? lebo zatial mi kolega dal kontakt len na pana, co robit pevne sietky, ale radsej by som to kupil vsetko od jedneho predajcu.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 9:51:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
ahojte, ono každé tie rolety alebo žalúzie tienia rovnako? či niektoré lepšie a niektoré horšie? lebo rozmýšľam, že by sme vymenili naše klasické žalúzie za niečo iné. ono keď sú teraz takéto teplá, tak si myslím, že sa to nezlepší, ale práveže bude budúci rok ešte teplejšie. a tie žalúzie, keď sú zastreté, tak to pomôže, ale tak mohlo by aj viacej :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Sob 02. Júl 2022 17:42:48 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Ceresna veruze nie je to tak, ze by kazde tienili presne rovnako. Zalezi od konkretneho druhu tienenia, od materialu, do iste miery asi aj od farby. To mas asi pravdu, ze nas cakaju este horsie tepla, vsak to ked si porovnam s tymi predoslymi, tak toto je fakt uz teraz dost. Ak sa ti nechce hladat nieco ze uplne ine, tak vyskusaj aj tie klasicke zaluzie popozerat. Teraz uz je ponuka sirsia, predajcovia maju toho viacej na vyber, kadejake prevedenia atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 04. Júl 2022 11:24:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
aj ste uvazovali uz, ze za co ine? ci planujete ist nieco popozerat? ono sa to nezda, ale toho tienenia je ozaj vela druhov na vyber. aspon viete, ze ci rolety alebo zaluzie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 9:02:00 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Čo sa týka toho, ako ti to bude tieniť, tak či rolety alebo žalúzie, to je asi vec vkusu iba, pretože pri jednom aj druhom si vieš také vybrať, čo ti zatienia aj úplne, že budeš mať tmu. Takže to je len o tom, aké máš požiadavky, vybrať sa dá kadečo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 08. Júl 2022 10:49:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
petrassko ale jasne, ze sa da, pochybujem, ze by to mal nejaky predajca podmienene tym, ze bud vsetko rovnake alebo nic. vsak to je cisto na tvojom rozhodnuti. vyskusaj pozriet isotru. oni akoze primarne robia tienenie, ale maju aj sietky na okna a dvere v ponuke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 12:20:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Viem, ze pri tieneni, ked sa objednava, tak sa chodi aj na zameranie, ked je treba. Ako je to pri tych sietkach? To tiez chodia vymerat k zakaznikovi?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 11:58:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Myslím, že nie je nutné, aby ti sieťky chodil niekto zameriavať. Ak nie si úplne ľavý, čo dúfam, že nie, tak ti stačí hoc aj návod a ísť podľa toho. Nad tebou komentár prečítaj, tam je tip na fajn spoločnosť, čo sa týka tienenia a aj sieťok na okná a dvere. Naklikaj sa na sieťky a pri každom druhu by si mal mať potom aj návody, objednávkové formuláre, montážne listy, prospekty. Takže aj nahodiť si ich potom už budeš vedieť sám podľa toho manuálu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 7:02:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
tu si dovolím podotknúť, že je veľkou výhodou, keď má niektorá spoločnosť, takto prehľadne spravený web, že aj sa tam ozaj dočítaš potrebné informácie. a nie jak niektoré, že keď otvoríš stránku a tam maximálne tak otváracie hodiny, ktoré aj tak nie sú aktuálne. podľa mňa aj toto o niečom svedčí, keď aj na tomto si dá spoločnosť záležať, keďže dnes je proste taká doba, že všetko ľudia hľadajú a zháňajú po internetoch.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 18. Júl 2022 9:14:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
my sme si napriklad sami pomerali podla tych starych a aj podla navodu. aby sme to mali co najpresnejsie, tak som to radsej takto na dvakrat meral. a uz sme aj objednali, tento tyzden by nam mali dorazit, tak som zvedavy, aka to bude kvalita oproti tym predoslym.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt