Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 0:26:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 8:56:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Minaros myslíš tie vnútorné teraz, či vonkajšie? By som povedal, že v tomto prípade je jednoduchšie asi vybrať niečo z tých vonkajších, keď som si klikol na odkaz na vnútorné. Rozdiely sú tam aj v materiáloch, vo váhe, v ovládaní, napríklad, na rôzne okná môžu ísť rôzne žalúzie, nejaké atypické alebo takéto, aj podľa toho asi záleží, že kam to chceš dávať.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 23. Aug 2022 7:13:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Americano tak toto keby mi niekto povie, nech si tipnem, ze z kolkych zaluzii sa da vyberat, tak to neuhadnem, ani keby co bolo. Som to necakal. Co som si zbezne prebehol, tak myslim, ze by stacilo aj nieco z tych prvych, len take uplne nieco obycajne. Ale zase aby to aj poriadne tienilo, nech neprepusta take tie pasy svetla po bokoch aj ked je zastrete. Tusim aj nieco take tam bolo. Chcem ale, ze pojdem za predajcom sa na to este popytat, ze ci to je ozaj vsetko tak, ako sa pise.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 05. Sep 2022 8:39:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Karom to myslis teraz vonkajsie ci vnutorne tie zaluzie, ze je ich taka velka ponuka? Nech viem, na co sa mam pripravit :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 7:57:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 28
zumbulak a aj na zameranie teda vedia prist? ci to si vieme aj sami vsetko pomerat a podla toho dat vyrobit? aby sa potom nestalo, ze tam budu chybat nejake milimetre, alebo bude naopak nieco navyse.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 10:53:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
samozrejme, ze sa vies dohodnut aj na zamerani. ved to je jasne, ze nie kazdy si to vie pomerat tak, ako treba, takze tohto by sa nebal na tvojom mieste. hlavne si treba najst nejaku schopnu firmu, ktora dodrzi aj dodanie, doda to co bolo objednane a podobne. lebo co si vsimam, tak s tymto su dost problemy, hlavne teda v oblasti stavebnych materialov, co mam skusenost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 13:11:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
domura no aha, uz ma niekto predbehol s odpovedou. skusim teda aspon to odporucanie nejake, kym aj s tym ma niekto predbehne. co mam skusenost a teda najviac sa mi v tomto pozdava Isotra. ze aj velky vyber maju aj sa vies s nimi na tom zamerani, montazi dohodnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:03:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
zumbulak oni su fajn, maju velky vyber aj vonkajsieho aj vnutorneho, neviem, ze o ktorom je rec, ale ked pises o zamerani a montazi, tak to tipujem skor na nieco z toho vonkajsieho. ako kazdopadne to bude dobra kupa. potom dajte vediet, ze ake tam bolo dodanie, to ma zaujima, ako sa to teraz pohybuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 6:44:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Ohladne tohto by som tiez poprosil nejake info. V akom predstihu treba objednavat a ci je lepsie pred alebo po zatepleni montovat to tienenie. Viem, ze sa to da aj tak aj tak spravit. Mozno z vlastnej skusenosti, ak by to vedel niekto posudit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 7:43:35 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
To nemusis nejak dlho dopredu objednavat. Necaka sa na to dlho, nejake dva tyzdne, keby si cakal a aj to som asi prehnal. Staci ti objednat normalne vtedy, ked ti pride na to rad doma, ze uz sa budu davat. K tomu, ako ich dat. Tak ti poviem, ze daj si tak, aby sa to tebe pacilo. Videl som aj na novostavbach davat priznane tienenie, takze to nie je nejak podmienka, ze by si musel dat skryte, ked sa ti da.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 8:01:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
vidis, toto mi nejak nenapadlo brat do uvahy, ze moze zalezat aj od toho, z coho sa stavia. ale tak nevidim nic zleho ci uz na priznanom alebo skrytom. takze asi tomu necham volny priebeh a budem to riesit a ked pride cas na tienenie. jedine co som rozhodnuty, tak ze sa bude davat a teda chcel by som dat zaluzie. presny typ tiez nemam vybraty, to ma cas este do buduceho roka.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt