Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 22:43:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 423 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 8:34:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
keby som sa rozhodol pre tie zaluzie, tak ono je jedno, s ktorymi tymi lamelami by som si vybral? vlastne takto, videl by som v tom ja ako bezny pouzivatel a zakaznik aj nejake rozdiely vobec? akoze hej, ked si precitam, co ma ake vlastnosti, tak to ano. ale tak pri pouzivani myslim, ci by som to vedel nejak rozlisit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 9:36:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
vieš čo, podľa mňa by si to nevedel nejak posúdiť. my sme sa spoľahli na to, čo nám poradil predajca. vybrali sme si podľa odporúčaní firmu a potom už konkrétne žalúzie sme vyberali spoločne s predajcom. pôvodne sme chceli vymeniť vnútorné žalúzie za nejaké iné vnútorné tienenie, no nakoniec sme sa takto rozhodli a hádam to bude dobré rozhodnutie aj do budúcna, zatiaľ ich máme krátko, tak to až tak posúdiť neviem ešte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 8:27:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Ceresna takze ste chceli kupovat vnutorne a nakoniec ste kupovali vonkajsie zaluzie? Tak ale to je celkom velky rozdiel by som povedal :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 02. Jan 2023 13:24:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
veď ja viem, vôbec sme to ani my sami nečakali, že to takto dopadne. ale tak môžem povedať, že mi lepšie vyhovuje takéto tienenie ako to predošlé. ale tak to nepoznám asi nikoho, kto by si nepochvaľoval vonkajšie tienenie. dnuka sme potom nedávali už nič, to nám neprišlo potrebné nejak. možno časom niečo, ale tak to skôr z takého estetického hľadiska.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 14:23:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
mozem sa opytat, ze podla coho ste vyberali, ktore z tych vonkajsich zaluzii dat na dom? ono na pohlad v tom rozdiel podla mna nie je, ale tak z nejakym sposobom asi budu predsa len odlisne, ked ich je viacero druhov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2023 8:23:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
... vsak mas k tomu zakazdym aj uvedenu nejaku specifikaciu, ked to pozeras na nete aj kadejaky obrazky a vysvetlenia... ale uplne chapem, ze ked je toho viacej, tak sa to potom proste uz pletie medzi sebou... by som si musel z toho robit poznamky, aby som sa zorientoval hah... najlepsie ist za predajcom a s nim riesit, pokial nechces len tak od brucha objednat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2023 9:45:43 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Tak ono da sa spojit aj telefonicky alebo mailom s tym predajcom, ale kedze oni zvyknu mavat take male ukazky toho tienenia, tak je dobre si to mozno aj pozriet, ze to priamo na tom objasni, co a ako funguje. Lebo tak inak do seba pasuju tie rozne lamely, vsak nie nadarmo sa to oznacuje tak ako oznacuje. Dolezitu ulohu v tom zohrava tvar tych lamiel na zaluziach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 8:25:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Co sa tyka toho predajcu, tak kontakt, adresu som si sam nasiel. Ale tak ja som vychadzal z toho, ze som vedel, ze tienenie sa bude davat od Isotry, tak podla toho som si hladal predajcu. Ale akoze aby si niekto nemyslel, ze to bolo neviem ake patranie alebo co. Normalne aj na ich stranke priamo sa da vyhladat zoznam predajcov a uz si staci len vybrat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 10:13:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 54
rudkoko to je fakt, ale ty ako taky obycajny pouzivatel to nejak asi nepocitis.
ono vsak aj tak vacsinu castu budes mat odostretene a zastries, ked je tma a vtedy je to asi jedno.
hlavne, ze to zatemni a zatieni, ked treba.
co povazujem ja za vyhodu, tak je to, ze to vie paradne ovplyvnit aj tu klimu vnutri, ze ti tolko tepla nepusti dnu resp von, podla toho, v ktorom rocnom obdobi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 9:19:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
valien ano ja viem, ze sa da o tom kadeco precitat. ale tak pytam sa tak, ze podla coho sa rozhodli, ako vedeli, co bude proste ta najlepsia volba pre nich.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 423 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt