Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 0:48:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 8:41:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Tak z dlhodobeho hladiska ano, ale uz teraz vies posudit, ci sa oplatilo ich davat. Podla mna ano, nepoznam nikoho, kto by mal vonkajsie tienenie a stazoval sa nan, ze to nesplnilo jeho ocakavania. Ono aj v lete aj v zime to ma svoj vyznam. Okrem toho samozrejme aj ine vyhody prinasa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2023 12:42:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
Len by som podotkol, ze dost zalezi aj od toho, ze kde si das spravit to tienenie. Ci ho budes kupovat od nejakeho overeneho vyrobcu, z akeho materialu a podobne. Neviem, ci vsetky poskytuju napriklad aj taku moznost, ze sa to tienenie da ovladat potom cez aplikaciu resp. inteligentnu domacnost.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2023 9:05:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
strutker píše:
Len by som podotkol, ze dost zalezi aj od toho, ze kde si das spravit to tienenie. Ci ho budes kupovat od nejakeho overeneho vyrobcu, z akeho materialu a podobne. Neviem, ci vsetky poskytuju napriklad aj taku moznost, ze sa to tienenie da ovladat potom cez aplikaciu resp. inteligentnu domacnost.


toto by som raz chcela mat, uz sme si takto dali vysavac aj svetla a chceli by sme viacero toho zahrnut do tej inteligentnej domacnosti. je to fakt mega sikovne, ked si aj mimo domu, ze to vies pustit, alebo zatiahnut pripade toho tienenia. ono aj ked su nejake vetriska, tak by to tusim malo byt vytiahnute, nie? tak asi nebudes ani kvoli tomuto utekat domov, keby na to prislo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 8:12:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
tiez o tomto snivam, ze to takto raz budeme mat, ze sa bude dat vsetko ovladat kludne cez mobil. lebo takto vsade sa niekde nejaky ovladac povaluje, a ked ho clovek potrebuje, tak just nie najst.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 13:52:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
... ma to jednoznacne nieco do seba, ked je to takto spravene.... aj je to jednak sikovne, aj take moderne mi to pride, ked to ma niekto spravene... lebo aj mimo domu ked si, tak mas vlastne prehlad o tom, co sa doma deje...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 10:50:20 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Akoze rozhodne to ma nieco do seba. Vies si v tej apke, cez ktoru ovladas tienenie napriklad aj nstavit, ze kedy sa maju zastriet a odostriet, takze vies to napriklad vyuzit aj rano ako nejaku formu budiku. U nas by sa to celkom hodilo k detom, nech sa im odostrie a zacnu vnimat, ze nastal novy den.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 8:31:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
My to takto plánujeme tiež spraviť, na vonkajšie tienenie. Dá sa to vôbec aj pri tom vnútornom?
Chcem sa opýtať, dávali ste niekto vonkajšie tienenie už na postavený, zateplený dom? Uberie to nejak moc z toho okna?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 9:34:17 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Nie je to zase tolko, zalezi asi aj od toho, ze ake mate velke okna, ze ci to bude nejak chybat, alebo to ani nebude poznat. Bezne sa dava aj takto dodatocne to tienenie, takze si nemyslim, ze je to nieco take, ze by si chcela nieco, co sa neda alebo je to tazko spravitelne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 10:43:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
rudkoko pozri sa na to takto, keb sa to nevyplatilo, tak si to ludia nedavaju. treba si zvazit pre a proti, vyhody a nevyhody. a tu akoze okrem toho, ze ti to zoberie par centi z okna, co si povedzme, ze tvoj zivot nijak neovplyvni. a vyhod to ma nespocetne vela, tych by sme vedeli naratat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 11:48:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Teraz cez vikend sme boli u svokrovcov a som si vsimol vela co maju susedov tak maju tiez toto vonkajsie tienenie, vsak akoze na tom nic nie je. To maju este to take starsie, z tych prvych, vsak to je tiez okej. Ale som si vsimol, ze aj na dverach vchodovych do domu to maju spravene. To ma trosku uz zarazilo, lebo v tom akoze zmysel nejak moc nevidim. Aj ked som pozeral Isotru, co mame odtial my tienenie, tak som ani nenasiel, ze by to tam mali nejak ukazane, ze aj take nieco robia. Zase asi na tom nic nie je, postup bude ten isty ako pri oknach si myslim, ale tak ma to nejak zaskocilo, ze to mam stale v hlave.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt