Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:41:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2023 10:28:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Vsak ale to tiez nebudes robit na pravidelnej baze. ked tak sa oprasia, povysavaju rucnym vysavacom alebo tak nejak sa ostrani prach jedine z nich. Vsak to sa nema vyslovene od coho zaspinit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 22. Máj 2023 10:52:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
to mi nenapadlo takto dopredu riesit udrzbu tienenia. akoze fakt som na to ani nepomyslel. to ako ked niekto hovori, ked nieco kupuje, ze a co nahradne diely? hadam ked nieco nove kupujem, tak nepocitam hned s tym, ze by sa mohlo nieco prihodit. si najdem takeho predajcu / vyrobcu / znacku, kde sa kvalita ocakava.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2023 9:46:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
To nie je o tom, že by si hneď čakal, že sa niečo poškodí. Ale proste je to lepšie, keď na to myslíš hneď na začiatku. Ono to tak je aj pri niektorých spotrebičoch napríklad. Alebo ešte mi napadlo, mám na bicykli vidlicu a tú servisujú len v Nemecku, takže bolo potrebné to tam odosielať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 21. Jún 2023 9:57:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Ked sa na to takto pozeras, tak to zmysel dava. Ale tiez nemyslim na taketo nieco, ked kupujeme nieco. Akurat take niektore veci, ktore je potrebne servisovat, co sa tyka tepelka, kotla alebo podobne. Je to dobra poznamka, ale malo sa na to mysli pri kupe. To skor zaruku proste ludia sleduju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 27. Jún 2023 11:08:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Myslis ze pri tieneni je nejaky vyrazny rozdiel v tom, kto kolko poskytuje? Ale zase mohol by byt, lebo toto je asi nieco take, kde sa ta dlhsia zaruka zide. Pre kazdy pripad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2023 8:35:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
pri vsetkom je rozdiel v zaruke, to mi mozes verit. ci je to tienenie, ci je to nabytok, ci je to auto alebo ja neviem co dalsie. takze ano, v tomto su tiez rozdiely. ked sa da vybrat, tak dlhsia zaruka je proste taka istota, ze to bude okej, lebo tak ked da niekto dlhsiu zaruku, tak asi veri svojim produktom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 04. Júl 2023 10:15:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
ked uz spominate tu zaruku, tak ste museli niekto aj riesit nejake reklamacie alebo nejake chyby pri tom tieneni? ze nieco nesedelo alebo sa nieco poskodilo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2023 10:44:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Môžem zaklopať, ale tienenie je akože jedna z mála vecí, ktoré boli v pohode už od začiatku a nemal som potom žiadne ďalšie opletačky. Stačí vybrať dobre, nesnažiť sa ušetriť každý cent a pozerať sa po kvalite a nejakých dobrých hodnoteniach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2023 9:50:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... však tak by to malo byť proste... stačí nájsť serióznu firmu a už to ide potom samé... potom sa netreba ani riadiť nejakou zárukou pri kúpe... keď vieš, že celkovo sa dá na firmu spoľahnúť...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 11. Júl 2023 9:14:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@Robinson Ale čo sú potom tie kritériá, na základe ktorých si povieš, že sa dá na tú firmu spoľahnúť? Hmm? To si mal rovno napísať.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt