Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 11:19:39


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2023 9:01:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
tak ono staci, aby to nebola nejaka firmicka, co niekto zalozil narychlo doma v garazi. si pozri, ako dlho posobi na trhu, ake ma ohlasy, ake skusenosti maju ludia s firmou. vsak to sa da. myslim, ze nie je potrebne to tu bod za bodom vsetko vymenuvat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 19. Júl 2023 12:22:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Joj no to my sme taketo zdaleka obchadzali, ked sme vyberali tienenie. A da sa povedat, ze vlastne vsetko, ked sme riesili okolo domu. Nehovorim, ze taketo firmicky nemozu byt dobre, ale tak pri dome si chce clovek zvlast dat zalezat, aby vsetko vyslo okej na prvy raz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 27. Júl 2023 9:29:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Keď hovoríte o firmách, tak by som sa chcela opýtať, či máte skúsenosť s firmou Isotra. Mala by to byť česká spoločnosť, čo sa zaoberá výrobou rôznych druhov tienenia. Ja by som mala záujem o vnútorné rolety na okná, ideálne deň a noc. Bola som ich pozerať v nemenovanom hobby obchode a tam mali akože pekné, čo sa týka farieb, ale už ma od nich niektorí aj odrádzali, že nie sú moc kvalitné. Tak by som sa chcela takto informovať, že či sa to lepšie oplatí z firmy objednávať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 01. Aug 2023 8:42:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
Chceme dávať vonkajšie tienenie a jedna z firiem, kde sme si dávali robiť cenové ponuky je aj táto. Takže sa trošku privtriem, ak by to nevadilo a by som si prečítala nejaké skúsenosti, ak sa niekto ozve.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 02. Aug 2023 7:46:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
ahojte, my máme od tejto firmy vonkajšie tienenie minulý rok, takže ešte je to celkom čerstvé. ale tak zase o skúsenosť ohľadne objednávky a montáže, to sa podeliť môžem a podľa mňa to prebiehalo všetko v pohode. cena nebola príliš vysoká ani tá najnižšia, taká zlatá stredná cesta by som povedala. tiež sme mali viacero cenových ponúk vtedy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2023 9:24:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Myslim, ze to je dost dlha doba aj na to, aby si vedela posudit, ci je vsetko, tak ako ma byt s tym tienenim. Kolko ste dostali na ne zaruku? Ak by sme vychadzali z toho, ze len standardne dva roky, tak to by ste mali uz polku obdobia za sebou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2023 10:20:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
Ceresna a co sa tyka ceny, tak ste to malo cca tak nejak ako my s tými cenovými ponukami? Reku či sa tam niečo nejak výrazne nepomenilo za ten rok. Ale to sa asi nemá čo zase, keď si to tak vezmem. A dávali ste si žalúzie alebo rolety?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 17. Aug 2023 11:26:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
Cenovu ponuku si treba davat robit predtym ako si presvedcena o kupe a nie pol roka alebo rok dopredu. To je dost dlha doba na to, aby sa kadeco pomenilo. A kludne si ich dat aj viacero spravit, aby si si mala z coho vyberat. Len nezabudaj, ze nie len na cenu treba hladiet :idea:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 23. Aug 2023 12:45:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 35
Bydlisko: Modra
karom :) ono ani sa toho nemusi zase tolko pomenit. ale tak firma tiez chce vediet, ci z tej zakazky nieco bude, alebo nebude. tak preto ti nebudu davat niekolko mesiacov na rozhodovanie sa. potrebuju si aj oni vyrobu zariadit, montaze a tak dalej. treba sa aj takto na to pozriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 25. Aug 2023 10:17:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@patiacha Veď a tienenie zase nie je niečo pri čom potrebuješ mesiace na rozhodovanie podľa mňa. Tam je ľahké si vybrať. Vieš, čo sa ti páči a čo nie, prípadne ak máš toho viacej vybratého, tak sa dá aj podľa ceny potom už rozhodnúť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt