Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 0:26:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 05. Sep 2023 9:01:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
tak to si dovolim teraz nesuhlasit. to si este nekupovala nic s mojou zenou. s tou je niekedy masaker ist aj na bezny nakup potravin a nie este kupovat nieco take ako je tienenie alebo nejaku sedacku alebo nabytok. to lahke rozhodovanie isto nie je :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 07. Sep 2023 8:39:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Čo sa myslí pri tých oknách doplnkami? Akože tienenie hej, to je mi jasné. Ale doplnky? Čo pri okne môže byť doplnkom?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 11. Sep 2023 12:35:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
neviem iste, čo tým zadávateľ alebo zadávateľka témy mal / mala na mysli, ale tak mne napadlo ako prvé, že by to mohli byť sieťky na okná alebo na dvere. alebo napríklad aj nejaké ovládače na tienenie, to by sa tam teoreticky tiež mohlo brať, či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 14. Sep 2023 10:48:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
kludne tie sietky by som povedal, to mi pride take doplnkove pri ponuke tienenia. ked sme uz pri nich. tak otazka. na hs ste davali aku sietku? posuvnu? otvaraciu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 20. Sep 2023 9:52:23 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
V prvom rade treba zistiť, že ktorá sa ti zmestí v pohode, aj to som už počul, že niekedy sú s tým problémy. Ale zase, keď sa dá spraviť hneď na mieru, tak by to malo byť ok. Už je na tebe, pre ktorú možnosť sa rozhodneš, ale osobne preferujem plisse ako tie klasické otváracie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 21. Sep 2023 10:21:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Možno keď kúpiš nejakú hotovú sieťku, v nejakom markete a takto, ale keď sa dáva robiť na mieru, tak sa to vie uspôsobiť konkrétne na tvoj prípad. Čiže o to je to lepšie a máš tam istotu, že to bude sedieť. Aj záruka je koľkokrát v takýchto prípadoch lepšia, ako dostaneš v markete.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 26. Sep 2023 12:31:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Aha jasné. Sieťky na okná a na dvere by to v pohode mohli byť. Aj keď pre mňa je toto ako samostatná kategória, ale patrí to stále tak nejak k tomu tieneniu. Však ono aj výrobcovia, čo robia tienenie, tak zvyknú aj sieťky ponúkať. Zákazníci to asi zvyknú takto kupovať naraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2023 10:38:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Na HS portal by ste ktore sietky skor poradili? Mne sa pacia tie plisse, ale nemam s nimi zatial skusenost. Neviem, ze ci sa to lahko otvara, ci sa to nejak nezasekava, ci to zvladnu aj mensie deti otvorit. Otvaracie sme mali este roky dozadu u nasich na zadnych dverach a to lietalo hore dole ako sialene niekedy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 05. Okt 2023 9:34:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
... je to dosť aj o tom vkuse, komu sa čo páči by som povedal.. ale pri tých portáloch býva niekedy dosť problém s tým, čo sa zmestí a čo nie... ale keby mám vybrať, tak by som bol za plisse, príde mi to praktickejšie, modernejšie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 06. Okt 2023 7:48:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
vies co, asi ako sa to vezme, ze praktickejsie. kazdu sietku musis otvorit. ale pri tych plisse je viacej moznosti, neviem, ci ste to postrehli. aha, vid tu https://www.isotra.sk/plisovane-siete-proti-hmyzu asi toto bude idealne riesenie na taketo velke okna, portaly, francuzske a podobne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt