Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 11:17:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 09. Okt 2023 9:41:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
no ale ktoré z nich? však tam je viacej spôsobov, ako sa môžu otvárať. tie, čo sa zhora sťahujú tie sieťky, tak to akože ako funguje? to sa kam dáva? na okno? to by bolo asi divné si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2023 8:46:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
ked uz si to pozerala, tak by stacilo si to potom aj rozkliknut, precitat, pozriet nejake obrazky a vedela by si. takyto druh sietky sa dava normalne na okna, su tam aj obrazky k tomu, mohla si si to pozriet. mne to praveze pride celkom prakticke. isto viacej ako tie sietky, co sa davaju na pevno na okna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 11. Okt 2023 11:41:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 28
my sme si davali od nich robit tienenie na okna. sietky sme zatial este nedavali robit, sme si povedali, ze to riskneme bez nich, ale myslim, ze prisiel cas a bude ich treba dat spravit, ci chcem alebo nie. ale uz to asi nechame na dalsi rok. teraz by sa realne nevyuzili si myslim. nechavate sietky na okna aj v zime, alebo ich skladate dolu a zase nahadzujete na jar?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 12. Okt 2023 11:37:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
lepsie neskor ako vobec. vies co, my sme na byte zvykli schovavat sietky, ze sme ich dali dolu z okien, obriadili sa, poriadne sa poumyvali a potom sa zase po zime dali naspat. ale teraz uz to neriesim. su stale na oknach. akoze cistia sa aj teraz pravidelne, ale ze by sa odkladali, to nie. nepride mi to akoze nejak potrebne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 13. Okt 2023 10:43:14 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Take tie obycajne, to sa da. Vsak to nezabere ani vela miesta, lahko sa to nasadza relativne, cize to je ok. Ale ked uz mas plisse a mas ich aj na dverach alebo na HS, tak to si celkom neviem predstavit, ze naco by sa davali dolu a skladovali pocas zimy niekde v garazi alebo kde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 16. Okt 2023 8:07:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
mne to príde úplne zbytočné. však aj umyť sa dajú na oknách, keď sú. keď sa umývajú okná, tak rovno aj sieťky, nie? načo si robiť dvojitú robotu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 17. Okt 2023 9:32:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
vieš ako, ľudia sú rôzni. už som aj také počul, že nejaká pani radšej kúpila nové žalúzie, ako by mala tie pôvodné čistiť. neviem z akého hľadiska sa jej to viacej vyplatilo, alebo od čoho ich mala špinavé, že čistenie by bolo až tak nákladné, ale okej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 18. Okt 2023 10:29:19 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Tak to musí byť pani s prepáčením mimo. Aby som si dával na mieru robiť tienenie a potom si po roku zmyslel, že si dám spraviť nové. To by som musel byť inde. Však pravidelná údržba a je to, nie? Okná tiež nemením, keď sú špinavé, ale umyjú sa. Alebo si teda niekoho na to zavolám a zaplatím mu za to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 19. Okt 2023 10:48:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Asi ho nemala na mieru spravene. Aspon mne to tak pride, lebo to tie lacne tienenia, co kupis niekde v Lidli alebo kde, tak to stoji par eur. Vsak potom aj tak vyzeraju a mozno ani dlhsie nevydrzi ako po prve cistenie :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 20. Okt 2023 10:48:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
V tom prípade by to možno ešte zmysel dávalo. Ale aj tak mi to proste hlava neberie, že by som mal veci riešiť takto. Že niečo sa mi nechce spraviť, tak kúpim nové. To by som musel viacej zarábať. A ako sa poznám, aj tak by mi to bolo proste ľúto.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt