Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 7:46:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 12:20:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
neviem, že ako toto presne funguje, to tuším stačí mať zapínanie resp. ovládanie toho svetla také, že si sama určuješ intenzitu. kde také niečo nájdeš, to neviem, zatiaľ som takéto niečo nekupoval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 9:51:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
to mate na mysli taketo nieco https://www.eglo.sk/produktove-serie/sy ... o-connect/ ? ze cely ten system osvetlenia aby bol na ovladanie? da sa vsetko samozrejme, uz ci cez ovladac alebo takto si to spravit cele cez inteligentnu domacnost napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 9:40:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@dado778 ked uz tak by som isiel do niecoho takeho ako ti tuto diskutujuci kolega poradil. To mi pride sikovnejsie ako len davat nejaky vypinac.
Co som si zbezne pozrel, tak to vyzera zaujimavo a hlavne jednoducho. Appku si stiahnes nez mas akykolvek mobil, ovladat vies cez to az 50 svetiel, co my doma napriklad tolko ani nemame :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:46:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
znie to veru zaujimavo a vobec sa niecomu takemuto nebranim. vsak aj vysavac mam takto, ze ho ovladam cez aplikaciu, takze to by bolo okej. len to asi tiez treba to svetlo tak vyberat, aby bolo kompatibilne s tym systemom, ci ako to je?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 12:12:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Samozrejme, vsak ani kazdy vysavac ti nepojde cez aplikaciu resp cez tu istu aplikaciu.
Podobne to bude aj pri tom osvetleni.
Ale ked si si toto pozrela, tak si si isto vsimla, ze sa to vztahuje na urcitu znacku osvetlenia.
Tak skus pozriet z ich ponuky, co ta oslovi a co sa bude dat prepojit takto.
Myslim si, ze budes mat z coho vyberat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 6:01:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Eliot ja som ani nevedela, že aj pri svetlách sa to takto dá spraviť to ovládanie a to pritom tienenie tak máme. Ale neviem, svetlá som vnímala asi inak. Ale dobre vedieť. Keď budeme nejaké meniť alebo dokupovať, tak viem, čo mám chcieť :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 9:04:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- odporucam ti to -
- my mame takto uz viacej veci doma spravenych, ze sa ovladaju takto cez mobil alebo maju nejaky ovladac -
- pokial sa da, tak vyberame inu moznost ako manualne ovladanie, pretoze je to omnoho sikovnejsie a pohodlnejsie -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 9:52:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
esther ale aj ked to mate spravene cez inteligentnu domacnost a cez aplikacie, aj tak mozes normalne manualne zapnut vypnut tie svetla? jasne, ze je to sikovnejsie cez mobil, ale niekedy je jednoduchsie, ked ides okolo vypinaca, tak ho prosto stlacit a nie hladat mobil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 11:16:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
pravdaže môžeš, to manuálne ovládanie tam ostáva stále aj pri takejto možnosti. však si zober, že aj vysávače teraz čo fičia vo veľkom tie robotické, tak tiež teda prevažne asi aplikácie používajú ľudia na ovládanie, ale môžeš kľudne stlačiť gombík na vysávači a tak ho zapnúť. ono máš len ako keby viacej možností toho ovládania aj na výber a aj k dispozícií reálne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 13:47:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Viaceri ste mi pisali ohladne svetiel, aj radili, ze najskor ine spravit nez kupovat svetla. Tak by som vam chcel dat len vediet, ze svetla sme objednali, prisli v poriadku a zena sa z nich doma vytesuje natolko, ze nejak tie dalsie mensie prerabky odrazu nie su ani tak moc potrebne, takze ja som rad tiez, ze budem mat chvilu klud hah.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt