Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:09:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 10:35:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 26. Jún 2018 12:34:21
Príspevky: 27
Bydlisko: Galanta
timco som si to pozrela len tak zo zvedavosti, že čo vlastne tam ponúkajú, aké svetlá a to ti ich je tam toľko, že som rada, že momentálne žiadne nepotrebujeme, lebo by som si asi vybrať nevedela :?: ale musím si to nejak uložiť, lebo budeme kupovať nejaké osvetlenie na terasu. len to asi až budúci rok potom, neviem, či by nám to vydalo teraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 11:29:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Aj mas nejaku predstavu, ze ake by si chcela to svetlo na terasu? My sme napriklad davali take tie nastenne a nedavali sme taky, co az moc svietia a dali sme ich radsej viacej vlastne ako keby pozdlz celej ten jednej steny, lebo tam je aj chodnik maly popri dome k terase. Su potom aj normalne zavesne, aj take ti do zeme, co sa davaju, ci uz solarne alebo klasicke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 10:26:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
to myslis zapichovacie co sa len pichnu do zeme alebo tie zapustne? lebo to zase treba okolo toho aj nejaku pripravu spravit, to nie je len tak, ze ich supnes do zeme a vybavena vec. ale ked mam povedat, tak tiez by som asi tie na stenu dal, to je take sikovne proste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 9:29:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
to iste som chcel tiez povedat, ze treba potom pri tych zemnych dat pozor. tam si nejake podmienky, ktorych sa treba drzat. z praktickeho hladiska by som riesil tie na stenu alebo tie zapichovacie. len to je tiez take, ze ked ich mas v travniku, tak ich musis obchadzat. alebo este zavesne by sa dalo, ale tak to osvetli len terasu v podstate.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2022 10:55:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Odkial sa ich oplati objednat? Tie zemne? Niekto z vas si ich daval? Zaujima ma, ze co vsetko treba pri tom dodrzat, ci treba nejaku predpripravu spravit atd. Take zakladne info. Zena mi o tom hovori uz dlhsie, ze sa jej to paci, no neviem neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 11:09:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Mame ich na schodoch aj na chodniku k dveram a aj parkovacie miesto nimi mame osvetlene. Len pozeraj tie svetla tak, aby boli odolne, daj bacha z coho su vyrobene a mal by si sa dostat lahko aj k informaciam, ze aka je ich mechanicka odolnost. Lebo tak treba pocitat s tym, ze sa po nich beha, moze ti nieco na to padnut, ked cez ne prejdes autom atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 12:48:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
Viete mi poradit, odkial sa da objednat taka seria svietidiel, ze by bol jednaky luster, lampa pripadne aj nejake lampicky alebo take nieco dalsie k tomu? Rada by som taky cely set, aby som to nemusela kombinovat kadejako a zhanat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 10:45:30 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Máš aj nejakú predstavu, ako by to malo cca nejak vyzerať celé?
Videl som, keď sme boli po obchodoch, tak v Egle to mali aj takto z niektorých tých svetiel vystavené, také komplety.
Ale či je to tak akože pri každom jednom type svetiel, tak to ti neviem povedať. Preto reku, akú máš predstavu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 19. Dec 2022 11:28:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Gabo to ste boli kde po obchodoch? Lebo u nás som nejak takúto predajňu nepostrehla, i keď je pravda, že už je to nejaký čas, to som bola tak ozaj behať a pozerať, kde čo majú, kde sa čo pomenilo. A to kedysi som úplne rada chodila po obchodoch, ale asi ako viacej z nás som si navykla skôr na online nakupovanie za poslednú dobu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 11:58:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Davnejsie som brazdil po ich eshope, vyskusaj tam pozriet. Myslim si, ze nie je nejak nutne ist do predajne pozriet. Ale tak chapem, ze niekomu je to takto lepsie. Pozriem ti, kde su predajne, ci si to najdes na ich webe? Tam by mali mat nejaky zoznam, kde su vsade.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt