Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:54:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 11:43:19 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Priznávam, že nie. Akože kupovali sme svetlo, čo bolo v kategórii medzi takýmito svietidlami určenými pre kúpeľne, ale že by som nejak zvlášť prihliadal na parametre, tak to nie. Ale predpokladám, že už automaticky sú na to tie svetlá nejak uspôsobené, keďže sa s tým počíta, že budú práve v takomto prostredí, ako opisuješ.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 10:37:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
To myslíš akože celé to svietidlo, akože nejakú lampu nástennú alebo stropné svetlo alebo len žiarovku, čo do toho ide? My máme bodovky v kúpeľni a pri zrkadle jedno svetlo, ale teda nemám pocit, že by tie bodovky boli nejaké špeciálnejšie než v ostatných miestnostiach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 11:43:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
ejopejo ja som tak vyberal... ked uz, tak nech je to proste poriadne... vsimaj si taky symbol IP, ten oznacuje to, aky stupen ochrany ma svetlo... cim je to cislo vyssie, tak tym je vyssi aj stupen krytia a ochrany pred dotykom, predmetmi a ochranou pred vodou...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 10:47:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
juaneso tieto moje oneskorene reakcie trochu. ale ti poviem, ze dost sa mi zapacilo, co si pridaval aj odkaz, ako to mas spravene. tak som ani nejak nespekuloval dalej, ze by som nieco hladal a zhanal, tak som toto objednal a mam pokoj.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 10:44:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
... hromos ti poviem, ze teraz som sa naucila nieco nove... som absolutne nevedela, ze aj svetla maju taketo kadejake parametre... a to akoze cele to svetlo, ci len ziarovka?... ta nemusi byt nejak specialna v takychto podmienkach?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 12:22:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Celé svetlo, akože to svietidlo celé. Nie sú tým myslené žiarovky ani ledky ani nič takéto. Niektoré svietidlá to majú aj také integrované, že nedokupuješ zvlášť už do toho nič. Ale tak podľa mňa je lepšie, keď áno, lebo potom stačí kúpiť novú žiarovku a nemusíš celé svetlo. Ale každý podľa vlastného uváženia spraví.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 10:22:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 24
chcem sa opytat, ze ako ste riesili osvetlenia schodiska. davali ste aj take tie bodove svetla alebo len nejake stropne? podla mna by stacili aj take mensie nejake, hlavne aby to osvetlilo pod nohami, ked sa ide po schodoch, nech sa vidi, kam naslapovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 14:03:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
timco46 uplne v pohode, vsak vidis, ze ja som tiez predtym hned tiez ten odkaz ti neposlal, takze to sa s tymto pocita.
ale nehovor, tak dobre som potom teda inspiroval 8-)
len toto si teda z toho egla objednaval, ci sa aj nieco pritrafilo, ze navyse si prihodil? u nas to tak bezne chodi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 9:16:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
No vyborne, ze tu prave na toto prislo slovo. My sme boli teraz cez vikend po obchodoch a vyhliadli sme si jedno svetlo presne u nich, ale nakoniec sme to nechali tak. Ale potom sme samozrejme tolko nad tym dumali, ze by sme ho predsa len vzali. Len uz nepripada moc do uvahy ist zase do predajne, nemame to tak blizo, ze by sme isli len na otocku. Keby ho objednam, tak netreba sa teda nicoho obavat, hej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 9:37:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Apr 2018 8:33:38
Príspevky: 41
coho by si sa chcel obavat. vsak ked niekto posiela taketo krehke veci, tak tomu usposobi aj to balenie a dopravu si myslim. ak by si si nebol isty, tak stale mozes otvorit balik pri kurierovi, ked ti ho doruci.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt