Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 16:47:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 7:16:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
Mne je napríklad lepšie ísť si do predajne popozerať. Iné je pre mňa, keď si pozriem len obrázky a iné, keď si môžem naživo tie svetlá pozrieť, keď sú aj zasvietené. Lebo tak predsa len to o niečo inak vyzerá, to musíte uznať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 9:24:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
aj vies napriklad poradit nejaku predajnu, kam sa teda oplati ist pozriet tie svetla? viem, ze sa daju zohnat teraz pomaly v kazdom druhom obchode, ale tak v specializovanom si myslim, ze najdem aj lepsi vyber a aj lepsiu kvalitu, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 9:48:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
co si inak vsimam, tak takychto predajni nejak moc nie je... aspon teda u nas v meste nie je ani jedna predajna, co by sa bola specializovala takto priamo na svetla... viem, ze su aj taketo, ale mohlo by byt teda viacej... esteze aj eshopy funguju vsakze...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 9:05:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
@Trombolat123 to je inak tiez pravda, tak vies kupit aj v predajniach s nabytkom napriklad, ale ak hladas cisto len predajnu na svetla, tak toho tolko nie je. ale zase za to vies najst asi viacej eshopov ako predajni a na tych eshopoch sa vsak da tiez v pohode nakupit, je tam velky vyber roznych svetiel, ci uz hladas nieco zavesne, bodove, stojace, male, velke, do interieru, do exterieru, akoze fakt kadeco.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 8:06:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- zboznujem eshopy, okrem ineho som aj svetla domov takto kupovala. a rovno som si objednala akoze nahradne suciastky, take sklo na jedno svetlo a taketo prkotiny. vsak ked uz, tak nech to mam radsej doma ako potom sa zbadat, ked budem nieco potrebovat a ze budem musiet zase objednavat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 27. Okt 2022 9:06:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
priznavam, ze to by mi asi nenapadlo mysliet takto dopredu, ale rozhodne je to dobra pripomienka. zvlast teda, ked objednavas z eshopu, tak aj usetris, ze nemusis potom robit dalsiu objednavku a platit dalsie postovne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 10:21:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Skus pozriet, ze ci nemaju napriklad tak, ze od istej nejakej sumy neplatis postovne. Niektore eshopy to takto mavaju a tie sumy nie su stanovene nejake astronomicke. Ze kolkokrat staci len jednu vec kupit a automaticky to je bez toho postovneho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2022 11:36:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
tiez mi to takto vyslo, ked som objednaval. ale tak je pravda, ze my sme toho viacej, lebo ked sa nieco taketo objednava, tak to sa aj popytame po rodine, ze ci niekto nieco nechce nahodou tiez, ze sa to vsetko jednym vrzom vybavi. teraz sme to tiez takto, ked sa svetla objednavali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 9:26:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 35
@habik toto tiež robím aj ja, keď chcem niečo objednávať. že aspoň si to poštovné rozpočítame, ak vyjde nejaké. ale je to pravda, že keď sú také väčšie objednávky, tak potom sa už poštovné neplatí. my s kamoškami si takto kadečo objednávame. ale tieto svetlá, to je dobrá namotávka, to by som mohla využiť s tým, že by som ho dala pod stromček švagrinej, lebo ona básni o nej lampe nejakej do pracovne.
čo poviete, môže to byť ako darček?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 10:19:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
povedal by som, ze to moze byt fajn darcek, pokial sama povedala, ze by sa jej nieco taketo zislo. akurat by som to asi nehral nejak na prekvapenie, ze vyberies nieco ty, ale sadol by som si s nou a spolocne, aby ste nieco vybrali. skuste pozriet eglo, tam je vyber velky aj ceny su prijatelne, najdes aj drahsie ale v pohode aj take normalne sumy.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt