Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 8:15:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 09. Jún 2022 6:53:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Miloslavko napriklad my vyberame, no teda presnejsie povedane chceme mame predstavu aby bola vacsia a tmava, lebo mam pocit ze na takej nebude nic vidiet. Takze ked tak do niecoho takeho, Rozpocet nemame ale povedal som ze ked to bude fakt kvalita tak nemam problem dat aj viac hlavne ze vydrzi dlho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 10. Jún 2022 6:26:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
olo39 tiez si myslim, ze v dnesnej dobe ked chce clovek fakt kvalitu tak je lepsie dat za to aj viac penazi, jednoducho si treba povedat ze aj na kvalitnych materialoch sa dlhsie pracuje, dlhsie vydrzia takze to tak ide ruka v ruke. uz davno nie su in take tie ledva pozliepane sedacia supravy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 15. Jún 2022 6:16:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Samrix asi tak, no cize uz nas vlastne caka len hladanie, mozno skusanie pohodlnosti a podobne. Este by ma zaujimalo, to by ste mi mohli poradit co sa farby tyka. Je lepsie mat radsej nejaki tmavsiu?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 6:51:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Olo39 vies co mozno sa ta tmavsia tak nespiny alebo teda ak by si na nu aj nieco vylial napriklad, tak asi skor zakryjes alebo ocistis flak ako keby si mal bledsiu, si tak myslim. Vy by ste teda skor isli do tmavsej farby? Mate aj predstavu aka by to asi mala byt?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 17. Jún 2022 6:05:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Olo39 vidíš toto aj mňa zaujíma, že farebné prevedenie a hlave teda materiál. Lebo ono inak môže farba ukázať na klasickej látke a inak ja neviem na brúsenej koži, a teraz že akú vybrať :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 6:46:52 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Olo39 vies co si myslim? Ze najjednoduchsie je ist do predajne a pozriet sa na to osobne, vyskusat si aky material sa ti paci aj na dotyk aj co sa pohodlnosti tyka, prevedenie velkost, predsa len v obchode to inak vyzer a vyznie ako doma atd. Myslim si ze to by ti padla nejaka do oka, tiez sme to tak spravili pri zhanani nam znama poradila top sedacky a bolo :) Prisiel som, pozrel som a kupil som :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 6:02:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Denislav to si sa trafil, aj my sme u nich zohnali. Ale zase suhlasim, ze treba mat asi aspon ako taku predstavu predsa len nekupujes to na pol roka, ale na niekolko rokov a budes ju mat fakt denne na ociach tak treba vybrat taku ktora sa paci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 6:19:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Denislav a tam prosim ta ake tipy sedaciek viem najst alebo pozriet? Lebo teda chcel by som ale mam predstavu nie taku typicku mozno ako ma kazdy druhy doma, vies nejake klasicke L alebo U to nechcem, skor taku co zaujme na prvy pohlad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 6:28:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Huejgo fúú tak tam majú od výmyslu sveta, kožené, latkové, polohovateľné, farebné. V tvare U, L aj kombinácie. Stačí sa ísť fakt len pozrieť, to si myslím, že je najlepšie ak si niekto vyberá sedačku že to vidí naživo :) Lebo to si vieš ten materiál aj chytiť aby si vedel či ti vyhovuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 6:41:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
huejgo veď ak by si chcel mať lepší prehľad, tak si môžeš aj stránku pozrieť to by ti tiež mohlo pomôcť lebo takto neviem či si vieš dobre predstaviť :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt