Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 21:18:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 7:42:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 15. Feb 2019 9:11:01
Príspevky: 19
Tak nabrať v tejto dobe inšpiráciu si myslím, že nie je problém. Stačí otvoriť internet a tam je inšpirácie a rôznych dizajnov až až. Ale áno, ak je pekná predajňa a nájdeš tam taký ten svoj štýl, tak čo to ti to pri výbere vie uľahčiť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 8:13:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
V tom sa vy ženy vyžívate :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 10:49:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
A tak nam aspon co to odpadne. Ked sme riesili sedacku, ako ja osobne som bol velmi rad, ze som prakticky pri vybere nemusel riesit nic. Zena mala svoju predstavu a jedno s druhym, tak som jej v tom nechal volnu ruku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 7:16:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Myslím si, že je fajn, ak sa na nej dohodnú obaja, keďže ju budú využívať všetci členovia rodiny, tak je si myslím, fajn, sa sa páči a vyhovuje všetkým. No ale tvoja žena mala isto radosť, že si jej v tom nechal hlavné slovo

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 10:03:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Mali by si ju vyskusat obaja aj vizualne by mala pasovat. Napriklad ja som sa aktivne zucastnoval pri vybere sedacky do noveho domu. Proste je to miesto, kde rad lenosim, oddychne si po praci a mal som teda ako taku predstavu hlavne o pohodli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 02. Aug 2022 10:43:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Sak ale pokial sa kupuje hocijaka vec zo spolocneho rozpoctu a bude ju vyuzivat cela rodina, tak neviem, mali by si ju vyskusat obaja, kedze predpokladam, ze sa bude vyuzivat nejaky ten rok. Dizajn ok, ale mala by tvarovo a velkostne vyhovovat celej rodine

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 9:54:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Vy ste kde kupovali sedačku? Nás to teraz čaká a poviem to tak, nechcem proste hocijakú. Nový dom si podľa mňa zaslúži poriadnu. Nech je proste aj kvalitná ale chceli by sme, aby vyzerala nadčasovo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 03. Aug 2022 11:01:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
No dobre nadcasovo, aj to je taky nejaky siroky pojem. Mas aj blizsiu predstavu o tom, co by sa ti tam najviac hodilo? Nahodou topsedacky si nepozeral. Oni maju celkom take ako si pisal nadcasovejsie kusky. Sam od nich sedacku doma mam


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 05. Aug 2022 7:09:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Odtial mi minule zena ukazovala jednu a normalne som cumel, ze to teda bola sedacka. Uz len na pohlad vyzerala brutalne pohodlno a velko


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 06. Sep 2022 11:45:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 27. Okt 2017 10:32:18
Príspevky: 25
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
caute - necital som vsetko, co tu zaznelo lebo je tu toho vela, ale potrebujeme poradit s vyberom sedacky do obyvacky, mame asi 10 rocnu sedacku, ktora proste uz ma najlepsie casy za sebou a minuly rok sa nam do vyberu nechcelo nejako ist, furt sme to odkladali, ale teraz sme si povedali, ze je najvyssi cas staru vyhodit a vziat si novu

len nevieme sa zorientovat ze aku kupit, kde kupit - aky material by bol vhodny a taketo veci, viete nam poradit?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt